Najczęściej kupowane

Promocje

Ostatnio przeglądane

Śledź nas na Facebooku

Obniżka! BioAstin® Astaksantyna 4 mg (120kapsułek) Zobacz większe

BioAstin® Astaksantyna 4 mg (120kapsułek)

Naturalna Astaksantyna z alg Haematococcus.

Więcej szczegółów

157,00 zł

-4,00 zł

161,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Astaksantyna, zawarta w suplemencie diety BioAstin® Astaksantyna 4 mg to ksantofilowy pigment alg Haematococcus Pluvialis, który nadaje charakterystyczny kolor między innymi łososiom, krewetkom a także krylom. Jednym z najbardziej ciekawych zjawisk w świecie fauny i flory jest migracja łososi. Ryby te wspaniale kumulują astaksantynę w mięśniach i być może to wyjaśnia ich niesamowitą siłę w pokonywaniu odległości w górę rzek mierzoną w setkach i tysiącach kilometrów.

Ażeby wyjaśnić mechanizm działania astaksantyny potrzebnych jest więcej badań naukowych – ale już dzisiaj można bez żadnych obaw korzystać z jej unikalnych właściwości, czego dowodem może być olbrzymia ilość pozytywnych artykułów w wiodącej prasie światowej między innymi Times, Newsweek czy też Sports Ilustrated a także w wielu publikacjach naukowych.

BioAstin® Astaksantyna doskonale współdziała z algami Spirulina Pacifica i z Olejem z Kryla.

BioAstin® Astaksantyna sposób użycia: 2-3 razy dziennie po 1 kapsułce, podczas posiłku

BioAstin® Astaksantyna skład 3 kapsułek:

  • Nadkrytyczny ekstrakt z alg Haematococcus Pluvialis, w tym: - Naturalna Hawajska Astaksantyna® - 12,0 mg
  • olej z krokosza barwierskiego
  • żelatyna
  • gliceryna
  • Witamina E (naturalny d-alfa-tokoferol) - 20,0 mg (167% RWS*)

    %RWS*  -  Referencyjne Wartości Spożycia

Opakowanie: 120 kapsułek (4mg astaksantyny w każdej kapsułce)

Producent: Cyanotech Co. Hawaje, USA

Uwagi:
Nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennej.
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia.
Przechowywać w zamkniętym opakowaniu w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Firma Cyanotech Corporation jest producentem produktów z alg od ponad 21 lat. Opracowała zaawansowaną technologię, która w połączeniu z doskonałą lokalizacją hodowli na Kona Coast, Hawajach, daje możliwość produkcji produktów z alg bez żadnych zanieczyszczeń.

Do produkcji BioAstinu Naturalnej Astaksantyny z alg Haematococcus wykorzystywana jest zaawansowana technologia. Początkowy etap hodowli tych alg odbywa się w zamkniętych systemach basenów o pojemności nawet 40 000 litrów. Następny krótki cykl "barwienia na czerwono" trwający 5-7 dni zachodzi w otwartych stawach hodowlanych o pojemności 50 000 litrów. Na każdym etapie produkcji BioAstinu, hodowle alg Haematococcus są kontrolowane za pomocą badania mikroskopowego, aby upewnić się, że hodowle są czyste i nie zawierają zanieczyszczeń. Po zakończeniu cyklu "barwienia na czerwono" algi są zbierane, myte i suszone. Końcowy etap produkcji BioAstinu to ekstrakcja wysuszonej biomasy alg Haematococcus z zastosowaniem nadkrytycznego dwutlenku węgla do oleożywicy, wolnej od zanieczyszczeń biologicznych lub środowiskowych. Proces ekstrakcji nadkrytycznej to kluczowy etap produkcji zapewniający odpowiednią skuteczność, czystość i jakość BioAstinu Naturalnej Astaksantyny.

Powszechna jest błędna opinia podająca, że zamknięte baseny hodowlane mikroalg chronią przed zanieczyszczeniem innymi organizmami. Nie jest to jednak prawda. Takie zamknięte hodowle mogą również być zanieczyszczone przez inne algi, grzyby czy pierwotniaki. W takiej sytuacji usuwanie biologicznych zanieczyszczeń w zamkniętych basenach może być bardzo trudne ze względu na specyfikę tego rodzaju systemów hodowli. Rzeczywiście, ciągłe zanieczyszczenia zamkniętych hodowli doprowadziły do poważnych problemów producentów preparatów z alg w Kalifornii, Europie i na Hawajach (nie Cyanotech).

Zamknięte i otwarte systemy basenów hodowlanych zostały opracowane na podstawie wieloletniego doświadczenia firmy Cyanotech. Miały one minimalizować problemy oraz zapewnić, że produkty z alg są wolne zanieczyszczeń. Firma Cyanotech posiada pozwolenie wydane przez Departament Zdrowia stanu Hawaje na produkcję i przetwarzanie naturalnej Astaksantyny. Posiadamy również certyfikat GMP (Dobrych Praktyk Produkcyjnych) oraz działamy zgodnie z wytycznymi FDA (Amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków.) Każda partia BioAstinu Naturalnej Astaksantyny przechodzi rygorystyczne testy kontroli jakości, aby zapewnić najwyższą jakość i czystość produktu końcowego. Ponadto wieloletnie doświadczenie i opatentowana technologia pozwalają produkować znacznie większe ilości naturalnej astaksantyny. Udział w rynku sprzedaży produktów z Astaksantyną firmy Cyanotech Co. wynosi ponad 95%.

Opinie

Napisz opinię

BioAstin® Astaksantyna 4 mg (120kapsułek)

BioAstin® Astaksantyna 4 mg (120kapsułek)

Naturalna Astaksantyna z alg Haematococcus.

30 innych produktów w tej samej kategorii: