Najczęściej kupowane

Promocje

Ostatnio przeglądane

Śledź nas na Facebooku

Obniżka! Fohow Haicao Gai wapń z wodorostów Zobacz większe

Fohow Haicao Gai

Wapń z wodorostów morskich

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

150,00 zł

-4,80 zł

154,80 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Kapsułki miękkie Haicao Gai (wapń z wodorostów morskich) są produkowane z zastosowaniem opatentowanej technologii i stanowią najnowszy produkt uzupełniający niedobory wapnia w organizmie. Podstawowym składnikiem produktu jest wapń pochodzący z zielonych alg. Produkt jest całkowicie naturalny, przez co zawarty w nim wapń jest łatwo przyswajalny dla organizmu. Haicao Gai stosujemy w przypadku zwiększonego zapotrzebowania na wapń.

Wapń jest potrzebny do utrzymania zdrowych zębów i kości, bierze udział w specjalizacji komórek, pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu enzymów trawiennych, w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni, utrzymaniu prawidłowego przekaźnictwa nerwowego, przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego, do prawidłowego krzepnięcia krwi.

Zielenice Liucao, obecne w miękkich kapsułkach Haicao Gai, pod względem składu są bardzo podobne do spiruliny i posiadają podobne działanie. Szczególnie należy odnotować dużą ilość witamin (betakaroten, witaminy C, E, z grupy B i inne) i minerałów (magnez, jod, żelazo, selen, cynk i inne) a zwłaszcza wapnia w tych wodorostach.

W aptekach sprzedaje się wiele różnych preparatów z zawartością wapnia, jednakże do tej pory nie udawało się otrzymać łatwo przyswajalnego wapnia. Należy odnotować, że po raz pierwszy w praktyce światowej, dzięki szczególnie zaawansowanym technologiom chińskiej korporacji Fohow udało się wyodrębnić z wodorostów wapń najłatwiej i praktycznie w całości przyswajany przez ludzki organizm, bez żadnych skutków ubocznych. Znaczenie wapnia jest duże, szczególnie, gdy spotykamy się, z problemami osteoporozy, złamaniami kości, zaburzeniami czynności serca itd. Nie wystarcza przyjmowanie pożywienia bogatego w wapń, trzeba go przyswoić - w tym celu wapń powinien zostać przekształcony w postać jonową. Następuje to w żołądku, w wyniku oddziaływania kwasu solnego. Jeżeli wydzielanie kwasu solnego jest zbyt słabe, zostaje zaburzone przyswajanie wapnia. Z wiekiem rozwija się deficyt wapnia w organizmie: około 40 roku życia występuje już u 50% ludzi, około 60 roku życia - u 90 %. Przejawia się to zmęczeniem, wczesnym starzeniem, spadkiem koncentracji uwagi, skurczami mięśni łydek, schorzeniami układu krążenia, narządów układu oddechowego. Z wiekiem proces odtwarzania tkanki kostnej w organizmie ulega spowolnieniu, w wyniku czego może rozwinąć się, zrzeszotnienie kości - osteoporoza, przejawiająca się, spadkiem masy tkanki kostnej. Przyczyną choroby jest pogorszenie przyswajania wapnia przez organizm, które może być dziedziczne lub spowodowane brakiem hormonów żeńskich w okresie menopauzy. Osteoporoza może rozwijać się również z powodu niesprzyjającej sytuacji ekologicznej oraz w związku z pogorszeniem diety, spowodowanym dostarczaniem zbyt malej ilości wapnia do organizmu. Bardzo często osteoporoza rozwija się niezauważalnie i ujawnia dopiero po złamaniach pod wpływem nawet niewielkiego obciążenia lub słabego uderzenia. Nierzadko osteoporoza nazywana bywa "niewidzialną epidemią", czasami stawiana jest nawet na czwartym miejscu w szeregu przyczyn śmiertelności (po chorobach układu krążenia, onkologicznych i cukrzycy) . Ważną rolę w rozwoju osteoporozy odgrywa czynnik wzrostu. Według statystyk medycznych osteoporozę stwierdzono u 30-50% pięćdziesięcioletnich osób (głównie kobiet), a po 75 roku życia cierpi na nią połowa mężczyzn i kobiet. Obecnie osteoporoza staje się również problemem osób młodych.

W jakich przypadkach szczególnie zalecana jest suplementacja wapniem?

  • W alergiach skórnych, skazach (świąd, egzema, łuszczyca)
  • Jako profilaktyka osteoporozy, krzywicy, próchnicy zębów
  • W okresie klimakterium i poklimakteryjnym
  • Przy złamaniach
  • Dla dzieci i nastolatków, szczególnie w okresie intensywnego wzrostu, w celu prawidłowego rozwoju narządu ruchu
  • Przy zaburzeniach skupienia uwagi
  • Dla osób spożywających napoje gazowane w dużych ilościach;

Haicao Gai sposób użycia i dawka: do 2 kapsułek 2 razy dziennie; popić ciepłą wodą.

Haicao Gai  skład :

  • wapń z wodorostów morskich
  • olej roślinny
  • żelatyna


Opakowanie: 100 kapsułek po 800 mg

Sposób przechowywania: opakowanie przechowywać hermetycznie zamknięte w suchym, chłodnym miejscu, chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Opinie

Napisz opinię

Fohow Haicao Gai

Fohow Haicao Gai

Wapń z wodorostów morskich

30 innych produktów w tej samej kategorii: