Najczęściej kupowane

Promocje

 • Maca
  Maca

  Wzrost aktywności, wydajności i...

  65,00 zł 77,20 zł

Ostatnio przeglądane

Śledź nas na Facebooku

Srebro koloidalne AG Zobacz większe

Srebro koloidalne AG

Wyrób medyczny, płyn do płukania jamy ustnej

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

45,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

srebro koloidalne ag100

Srebo koloidalne Ag w opakowaniu 300ml to suplement stworzony przez firmę Nature'Voice o najwyższej jakości i bezpieczny wyrób medyczny. Srebro koloidalne Ag zawiera srebro najwyższej czystości (bez substancji konserwujących, zapachowych i barwników - w składzie tylko woda dejonizowana i czyste srebro koloidalne) i ma postać roztworu koloidalnego, co sprawia że jest dobrze przyswajane przez organizm.

Srebro koloidalne to roztwór pozbawionej ładunku elektrycznego wody (dejonizowanej) i mikroskopijnych jonów (cząstek) czystego srebra (Ag) metalicznego. Jony srebra pozostają w tym roztworze w ciągłym ruchu, ponieważ posiadają jednakowy ładunek elektryczny, a to z kolei powoduje, że ciągle wzajemnie się odpychają. Cząsteczki srebra są tak malutkie, że mogą wnikać do większości patogenów. Srebro i jego koloidalny roztwór mają zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu, w medycynie, jak również w preparatach kosmetycznych i produktach chemii. O srebrze koloidalnym napisano już mnóstwo prac naukowych i artykułów. Jego niezwykłe oddziaływanie na organizm ludzki stanowi przedmiot wielu badań naukowych i prac doktorskich. Wystarczy tylko wpisać w wyszukiwarkę internetową hasło srebro koloidalne, aby natychmiast dowiedzieć się czym jest, jakie ma zastosowanie a przede wszystkim jakie jest jego oddziaływanie na organizm człowieka. Naukowcy już nie negują jego przeciwbakteryjnego, przeciwwirusowego i przeciwgrzybicznego działania. Zdaniem naukowców skuteczność srebra koloidalnego tkwi między innymi w jego bioprzyswajalności, wynikającej z koloidalnej struktury charakterystycznej dla płynów.

Stosowanie srebra ma bogatą historię. Już starożytni Grecy wiedzieli, na przykład, że srebro znacząco opóźnia procesy psucia się żywności. Właściwości ochrony przed mikrobami wykorzystywano również później, między innymi w Europie w czasach ogromnych epidemii.

Srebro koloidalne wpływa dobroczynnie na funkcjonowanie układu immunologicznego. Regularnie stosowane pomaga utrzymać odporność w okresach wiosennych i jesiennych przesileń jak również zimą, kiedy jesteśmy szczególnie narażeni na przeziębienia. Srebro koloidalne stosowane zewnętrznie wpływa łagodząco na podrażnienia skóry. Pamiętaj, że zdrowy tryb życia i zrównoważony sposób odżywiania zapewniają prawidłowe funkcjonowanie organizmu i zachowanie dobrej kondycji.

Srebro koloidalne Ag przeznaczone jest do stosowania w łagodzeniu przebiegu i wspomagająco*) w trakcie

 • wirusowych infekcji jamy ustnej
 • bakteryjnych infekcji jamy ustnej
 • grzybiczych infekcji jamy ustnej
 • wspomaga procesy przeciwzapalne i działa pomocniczo przy odkażaniu
 • łagodzi ból i swędzenie skóry

*) Płyn do płukania jamy ustnej przeznaczony jest do terapii uzupełniającej. Nie zastępuje leczenia środkami farmakologicznymi. Wyrób może być stosowany u dzieci nie dłużej niż 3-5 dni, u osób dorosłych nie dłużej niż 7 dni. W przypadku konieczności dłuższego użycia, zaostrzenia objawów lub w przypadku braku poprawy stanu zdrowia, należy skonsultować się z lekarzem.

Srebrno koloidalne Ag skład:

 • woda dejonizowana
 • srebro koloidalne.

Srebro koloidalne Ag dawkowanie: stosować zewnętrznie na skórę, używać do płukania gardła, jamy ustnej, zatok, irygacji pochwy

 • Należy napełnić kieliszek do kreski. Następnie płukać jamę ustną około 20 sekund, rozprowadzając płyn po całej jamie ustnej. Następnie należy wypluć płyn. Nie połykać. Po płukaniu nie należy jeść lub pić przez około 20 minut. Wyrób należy stosować 3 razy dziennie. Płyn do płukania jamy ustnej jest gotowym roztworem do użycia. Nie należy go rozcieńczać. Aby uniknąć ryzyka nieprawidłowego użycia, u małych dzieci należy stosować wyrób wyłącznie pod kontrolą osób dorosłych. Unikać kontaktu z oczami.
  Jeśli podczas stosowania wyrobu wystąpią jakiekolwiek działania niepożądane o różnym nasileniu należy zaprzestać stosowania wyrobu i skontaktować się z lekarzem. Wyrób należy stosować zgodnie z zaleceniami i wskazówkami podanymi przez wytwórcę. Po zastosowaniu możliwe jest utrzymywanie się w ustach metalicznego posmaku.
 • Zewnętrznie - stosuje się przez nanoszenie preparatu bezpośrednio na skórę przy pomocy okładów (wyjałowiona gaza nasączona srebrem koloidalnym), rozpylacza (sprayu) lub po prostu polewając zmienione miejsce na skórze kilka razy dziennie.

UWAGA!
Nie można stosować wyrobu u osób, u których występuje uczulenie na jakikolwiek składnik.
Nie można stosować wyrobu u osób z uszkodzoną błoną śluzową jamy ustnej oraz po przeprowadzonych zabiegach medycznych.
Wyrób nie może być stosowany u dzieci poniżej 3 roku życia, u kobiet w czasie ciąży lub w okresie karmienia piersią.
Wyrób należy przechowywać w pozycji pionowej w oryginalnym opakowaniu jednostkowym. Wyrób należy chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych, w zaciemnionym miejscu. Wyrób należy przechowywać w temperaturze nie wyższej niż 25 °C.
Wyrób należy chronić przed samodzielnym użyciem przez dzieci, przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.
Nie stosować po upływie terminu przydatności wyrobu do użycia.
Nie narażać wyrobu na działanie pól magnetycznych.

Opakowanie: 300ml

Opinie

Napisz opinię

Srebro koloidalne AG

Srebro koloidalne AG

Wyrób medyczny, płyn do płukania jamy ustnej

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: