Najczęściej kupowane

Promocje

Ostatnio przeglądane

Śledź nas na Facebooku

Protivity Zobacz większe

Protivity

Wygodne do spożycia źródło łatwo przyswajalnych aminokwasów roślinnych. Optymalizuje metabolizm. Przyspiesza regenerację mięśni i tkanek po wysiłku fizycznym.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

0,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Protivity aminokwasy białka

Białka uczestniczą w procesie przemiany materii, są źródłem energii i elementem struktury wszystkich tkanek. Obniżenie dziennej normy zużycia białka prowadzi do zmniejszenia masy mięśniowej i zachwiania większości życiowych funkcji ustrojowych organizmu. Podstawowym źródłem białka są produkty żywnościowe. Nawet jednak regularnie stosowana dieta wysokobiałkowa nie zawsze we właściwy sposób zaspokaja zapotrzebowanie organizmu. Ważna jest bowiem nie tylko ilość, ale i skład jakościowy białka.

Protivity jest zrównoważonym zestawem 11 aminokwasów. Protivity zawiera "matrycę aminokwasów"(izoleucyna, walina, lizyna, fenyloalanina, glutamina, arginina, tryptofan, i in.), która zostaje przyswojona przez organizm w ciągu 25 minut i stabilizuje procesy zaopatrzenia w energię i zwiększa wytrzymałość. Protivity jest przydatny w czasie regeneracji tkanek po urazach, w wytwarzaniu przeciwciał, hormonów, enzymów. Przyspiesza procesy metaboliczne w mięśniach poprzez likwidację niepożądanego tłuszczu. Działa zapobiegawczo przy napięciu i uszkodzeniom mięśni po męczącej pracy lub treningu. Wspomaga leki obniżające poziom cholesterolu we krwi. Poprawia pamięć, podtrzymuje wigor i jasność myślenia.

L-izoleucyna i L-walina biorą udział w syntezie hemoglobiny oraz w procesie regulacji poziomu cukru we krwi. Obydwa te aminokwasy są niezwykle istotne dla osób aktywnych fizycznie, często wykonującym czynności związane z dużym wysiłkiem fizycznym.

L-lizyna wchodzi w skład wszystkich białek pochodzenia zwierzęcego. Wspomaga zachowanie równowagi azotowej, uczestniczy w formowaniu kości (struktury kostnej oraz w procesie przyswajania wapnia. Wchodzi w skład enzymów, antyciał i hormonów. Jest skuteczna przy odbudowie tkanek, uszkodzonych w wyniku urazów.

L-fenyloalanina bierze udział w procesach przekazywania impulsów nerwowych, wpływa na nastrój. Pomaga zachować rześkość i jasność umysłu, działa antydepresyjnie, pomaga w uporaniu się z syndromem chronicznego zmęczenia zaburzeniem koncentracji. W wyniku syntezy wewnątrz organizmu z fenyloalaniny powstaje inny kwas tyrozyna, a z niej z kolei - adrenalina.

L-glutamina: w wyniku syntezy tego aminokwasu powstaje kwas glutaminowy oraz kwas gamma-aminomasłowy obydwa mają istotne znaczenie dla pracy mózgu.

L-leucyna o szczególnym znaczeniu dla odbudowy uszkodzonych w wyniku różnego rodzaju urazów kości, skóry i mięśni. Reguluje poziom cukru we krwi, pobudza syntezę hormonu wzrostu.

L-metionina wspomaga syntezę choliny, obniża ryzyko rozwoju otłuszczenia wątroby w wyniku różnego rodzaju patologii.

L-treonina: istotna dla zachowania prawidłowej struktury tkanki łącznej i skóry. Zapobiega odkładaniu tłuszczu w wątrobie. Pobudza produkcję antyciał.

L-arginina bierze udział w procesie oczyszczania (detoksykacji) wątroby ze szkodliwych substancji. Wspomaga wytwarzanie insuliny oraz hormonu wzrostu, a także obniża poziom tłuszczu, zgromadzonego w organizmie.

L-histydyna bierze udział w procesie wzrostu i odbudowy tkanek. Niezbędna w kształtowaniu komórek krwi.

L-tryptofan uczestniczy w syntezie niacyny i serotoniny, będących neuromediatorami mózgu.

Protivity składniki aktywne:

 • zestaw aminokwasów
  aminokwas L-izoleucyna L-izoleucyna
  aminokwas L-lizyna L-lizyna
  aminokwas L-fenyloalanina L-fenyloalanina
  aminokwas L-arginina L-arginina
  aminokwas L-glutamina L-glutamina
  aminokwasy L-leucyna L-leucyna
  aminokwas L-metionina L-metionina
  aminokwas L-treonina L-treonina
  aminokwasy L-walina L-walina
  aminokwas L-histydyna L-histydyna
  białka L-5-hydroksytryptofan L-5-hydroksytryptofan
 • Witamina C witamina C.

Opakowanie: 140 tabletek

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Opinie

Napisz opinię

Protivity

Protivity

Wygodne do spożycia źródło łatwo przyswajalnych aminokwasów roślinnych. Optymalizuje metabolizm. Przyspiesza regenerację mięśni i tkanek po wysiłku fizycznym.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: