Najczęściej kupowane

Promocje

Ostatnio przeglądane

Śledź nas na Facebooku

Pestki dyni Zobacz większe

Pestki dyni

Świeżo suszone pestki dyni uszkadzają układ nerwowy pasożytów jelitowych pomagając usunąć z organizmu drobnoustrje pasożytnicze i substancje toksyczne.

Więcej szczegółów

69,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

pestki dyni (cucurbita semen) tasiemiec glista owsiki

Pestki dyni (cucurbita semen) - dynia zwyczajna – cucurbita pepo – jest rośliną jednoroczną z rodziny dyniowatych, pochodzącą z Meksyku.W medycynie zastosowanie znalazłu świeże i suszone pestki dyni (cucurbita semen), które zawierają kukurbitacyny, fitosterole w postaci wolnej i związanej w tym β-sitosterol, enzymy, minerały (w tym selen) oraz olej tłusty (40%) zawierający nienasycone kwasy tłuszczowe.  

Kukurbitacyny występujące w świeżo suszonych pestkach dyni uszkadzają układ nerwowy pasożytów jelitowych (tasiemca, glisty, owsika) przez co ułatwiają ich eliminację. Ze względu na trudne wchłanianie nie są toksyczne dla człowieka.

Suszone pewstki dyni ze względu na dużą zawartość β-sitosterolu są stosowane również wspomagająco przy stanach zapalnych gruczołu krokowego oraz w usuwaniu zbędnych produktów przemiany materii przez nerki, mogących prowadzić do podrażnień pęcherza czy problemów z oddawaniem moczu.

Dawkowanie: 2 x dziennie przyjmować 1 kapsułkę popijając 240 ml płynu

Pestki dyni (cucurbita semen) skład 1 kapsułki:

  • sproszkowane pestki dyni 250,0 mg
  • sproszkowane szparagi białe 100,0 mg
  • sproszkowana pokrzywa 20,0 mg
  • sproszkowane kapary 100,0 mg
  • sproszkowana kurkuma 20,0 mg
  • źelatyna 96,0 mg

Opakowanie: 60 kapsułek

Informacje ważne przed zastosowaniem Pestki Dyni (Cucurbita Semen).
Ciąża i karmienie piersią: Stosowanie preparatu należy skonsultować z lekarzem. Suplement diety nie powinien służyć jako substytut zbilansowanej i urozmaiconej diety. Nie przekraczać sugerowanego dawkowania. Prowadzenie pojazdów i obsługa maszyn: Nie zaobserwowano wpływu na zdolność prowadzenia pojazdów mechanicznych, odczuwania senności oraz sprawności psychofizycznej.
Przechowywać w temperaturze pokojowej w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Nie przegrzewać i nie zamrażać. Chronić przed nadmiernym nasłonecznieniem. Nie należy przechowywać produktu obok produktów chemicznych. Nie należy stosować po upływie terminu ważności podanego na etykiecie produktu. Suplementów nie należy wyrzucać do kanalizacji ani domowych pojemników na odpadki. Takie postępowanie pomoże chronić środowisko.

Opinie

Napisz opinię

Pestki dyni

Pestki dyni

Świeżo suszone pestki dyni uszkadzają układ nerwowy pasożytów jelitowych pomagając usunąć z organizmu drobnoustrje pasożytnicze i substancje toksyczne.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: