Najczęściej kupowane

Ostatnio przeglądane

Śledź nas na Facebooku

Obniżka! Sangokoralle Sproszkowany Koral Morski Sango Zobacz większe

Sangokoralle Sproszkowany Koral Morski Sango

Zawiera dużą ilość zjonizowanych składników odżywczych, przede wszystkim wapń i magnez w optymalnych dla ludzkiego organizmu proporcjach.

Więcej szczegółów

72,00 zł

-9,00 zł

81,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Sangokoralle koral morski sango magnez wapń

Sangokoralle jest to sproszkowany skamieniały koral morski Sangoz Okinawy w Japonii, który zawiera w sobie dużą ilość zjonizowanych składników odżywczych w tym ponad 70 ważnych do życia wysokogatunkowych i łatwo przyswajalnych minerałów w tym nadzwyczajnie wysoką zawartość naturalnego wapnia i magnezu w proporcjach stanowiących optymalną dawkę dla organizmu ludzkiego. Większość zawartych składników wnika wprost do komórek pobudzając przemianę materii.

Sangokoralle koral morski Sango stanowi doskonałe źródło uzupełnienia niedoboru wapnia i magnezu w optymalnych dla ludzkiego organizmu proporcjach.

Dawkowanie: 2 x dziennie przyjmować 1 kapsułkę popijając 240 ml płynu

Sangokoralle koral morski Sango skład 1 kapsułki:

  • sproszkowany koral morski Sango 500,00mg
    • Wapń 170,00mg
    • Magnez 7,5mg
  • Algi kamienno-czerwone 15,00mg
  • Żelatyna 96,00mg

Informacje ważne przed zastosowaniem Sangokoralle.
Ciąża i karmienie piersią: stosowanie preparatu należy skonsultować z lekarzem. Suplement diety nie powinien służyć jako substytut zbilansowanej i urozmaiconej diety. Nie przekraczać sugerowanego dawkowania. Prowadzenie pojazdów i obsługa maszyn: Nie zaobserwowano wpływu na zdolność prowadzenia pojazdów mechanicznych, odczuwania senności oraz sprawności psychofizycznej.
Przechowywać w temperaturze pokojowej w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Nie przegrzewać i nie zamrażać. Chronić przed nadmiernym nasłonecznieniem. Nie należy przechowywać produktu obok produktów chemicznych. Nie należy stosować po upływie terminu ważności podanego na etykiecie produktu. Suplementów nie należy wyrzucać do kanalizacji ani domowych pojemników na odpadki. Takie postępowanie pomoże chronić środowisko.

Opinie

Napisz opinię

Sangokoralle Sproszkowany Koral Morski Sango

Sangokoralle Sproszkowany Koral Morski Sango

Zawiera dużą ilość zjonizowanych składników odżywczych, przede wszystkim wapń i magnez w optymalnych dla ludzkiego organizmu proporcjach.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: