Najczęściej kupowane

Ostatnio przeglądane

Śledź nas na Facebooku

Czosnek (Garlic) Zobacz większe

Czosnek (Garlic)

Naturalny produkt z oleju czosnkowego i sojowego dla normalizacji trawienia i profilaktyki przeziębień.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

0,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

czosnek garlic przeziębienia naturalny antybiotyk

Czosnek to cenna roślina, która dodawana jest do pożywienia. Był znany kilka tysiącleci przed naszą erą i uprawiany jako roślinna kultura jeszcze w Starożytnym Egipcie, Grecji i Rzymie. Główną zaletą czosnku jest duża ilość olejków eterycznych.

W cebulce i liściach tej rośliny znajdują się glikozyd alliny, węglowodany, fitosteryny, olejki tłuste i eteryczne, inulina, witaminy C, B, D, PP, kwasy organiczne i minerały: selen, potas, wapń, magnez, miedź, żelazo, mangan i cynk oraz kobalt, chrom, molibden, brom i lit.

Czosnek od dawna jest stosowany w celu uniknięcia dolegliwości żołądkowo-jelitowych, sercowych, grypy, niestrawności, wzdęć, w celu zahamowania procesów gnicia i fermentacji w jelitach, przy dolegliwościach dróg oddechowych. Badania kliniczne potwierdzają, że czosnek obniża zawartość cholesterolu i trójglicerydów we krwi oraz zwiększa ilość lipoprotein o wysokiej gęstości. Regularne stosowanie czosnku obniża prawdopodobieństwo wystąpienia szeregu dolegliwości, związanych ze zwiększoną ilością tłuszczów we krwi.

Roślina ta jest jednym z najpopularniejszych środków w profilaktyce przeziębień. Stymuluje układ odpornościowy człowieka, zwiększając produkcję antyciał i poziom fagocytozy. Czosnek nie niszczy naturalnej flory bakteryjnej organizmu. Działa regenerująco na wszystkie układy, rozpuszcza cholesterol we krwi, stymuluje układ limfatyczny, przyczynia się do obniżania ciśnienia.

Według danych japońskich i amerykańskich badaczy, czosnek posiada działanie przeciwradiacyjne. Roślina ta tworzy związki soli metali ciężkich, niweluje działanie promieniowania na komórki. Selen, który zawarty jest w czosnku, wiąże wolne rodniki i tym sposobem zmniejsza szkodliwe oddziaływanie radiacji na organizm. W związku z tym, czosnek powinny stosować osoby pracujące w warunkach promieniowania jonizującego lub mieszkające na terenach skażonych promieniowaniem.

Czosnek (Garlic) :

  • to niezastąpiony suplement diety stosowany podczas przeziębienia
  • wspiera zahamowanie agregacji trombocytów
  • wspomaga wymianę tłuszczów
  • pomaga chronić wątrobę przed działaniem syntetycznych preparatów leczniczych i związków chemicznych
  • jest silnym antyoksydantem
  • przyczynia się do wiązania radionuklidów i toksyn
  • posiada właściwości przeciwpasożytowe

Garlic skład:

  • czosnek olej czosnkowy
  • olej sojowy
  • substancje pomocnicze

Opakowanie: 90 kapsułek

Opinie

Napisz opinię

Czosnek (Garlic)

Czosnek (Garlic)

Naturalny produkt z oleju czosnkowego i sojowego dla normalizacji trawienia i profilaktyki przeziębień.

30 innych produktów w tej samej kategorii: