Najczęściej kupowane

Nowe produkty

Promocje

 • Kolon Farm
  Kolon Farm

  Wspomaga pracę układu pokarmowego.

  31,00 zł 37,90 zł

Ostatnio przeglądane

Śledź nas na Facebooku

Obniżka! Fohow Sanbao Oral Liquid Zobacz większe

Fohow Sanbao Oral Liquid

Eliksir Trzy Klejnoty Feniks zawiera 80% kordisepsu i dodatkowo ekstrakt z mrówek górskich.

Więcej szczegółów

187,00 zł

-18,00 zł

205,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Fohow Sanbao Oral Luquid eliksir trzy klejnoty feniks

"Fohow Sanbao Oral Liquid - Eliksir Trzy Klejnoty Feniks" został stworzony na bazie "Kordicepsu w płynie Fohow Oral Liquid" z dodatkiem mrówek górskich Polyrhachis vicina Roger (Pv Roger). Pod względem składu "Eliksir Trzy Klejnoty Feniks" jest zbliżony do "Eliksir Feniks", jednakże stężenie zawartego w nim kordycepsu jest wyższe i osiąga 80%.

"Fohow Sanbao Oral Liquid - Eliksir Trzy Klejnoty Feniks" w odróżnieniu od "Fohow Oral Liquid" charakteryzuje się silniej wykazanym działaniem wykrztuśnym, zmniejsza obturację oskrzeli i polepsza krążenie krwi w narządach układu oddechowego i miednicy mniejszej, normalizuje czynności narządów układu moczowo-płciowego.

W skład produktu "Fohow Sanbao Oral Liquid - Eliksir Trzy Klejnoty Feniks" wchodzą: Kordyceps chiński, Linchzhi (Reishi - Ganoderma Lucidum), Grzyb Aromatyczny (Shiitake - Lentinus Edodes), ekstrakt z mrówek górskich Roger i pozostale składniki.

Kordyceps (Cordyceps Sinensis) w Chinach uważany za najbardziej pożyteczny spośród wszystkiego co rośnie na Ziemi i nazywany "Darem Bogów", ponieważ żadna inna roślina nie posiada takiej mocy leczniczej.

Kordyceps należy do klasy wyższych grzybów workowców właściwych. Rośnie na wysokogórskich terenach Tybetu na wysokości około 4 tys. metrów. Gdy w porze ciepłej do larwy określonego gatunku motyla (Hepialide) przenikną zarodniki Kordicepsu, to na wiosnę pasożytujące zarodniki wykiełkują. Rosnący grzyb na początku wykorzystuje cenne substancje odżywcze z larwy, a następnie łącząc się z systemem korzeniowym rosnących w pobliżu ziół tybetańskich, wykorzystuje również ich cenne składniki. Niedostateczna ilość tlenu w warunkach wysokogórskich, niska temperatura powietrza hartują Kordiceps.

Kordyceps posiada silne właściwości przeciwutleniające i stosowany jest powszechnie w charakterze silnego środka profilaktycznego oraz w chorobach onkologicznych, ukladu krążenia i innych schorzeniach przewlekłych.

"Fohow Sanbao Oral Liquid" - metodyka zażywania:
Preparaty w postaci płynnej najlepiej zażywać w godzinach rannych (od 6 do 9 godz.) od razu po przebudzeniu. Przed zażyciem zaleca się przepłukać usta, oczyścić język z nalotu i wypić pól szklanki cieplej wody. Następnie potrzebną ilość preparatu przyjąć wewnętrznie. Można posłużyć się załączoną słomką lub, w celu bardziej dokładnego określenia ilości preparatu, można użyć strzykawki ze skalą. Otwarty flakon należy przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu. Śniadanie można zjeść po uplywie okolo pól godziny.

"Fohow Sanbao Oral Liquid - dawkowanie profilaktyczne:
Osoby dorosle do 5,0 ml dziennie przez 1 - 2 miesiące w następujących dawkach:
Pierwszy flakon - po 2 - 3 ml dziennie;
Drugi flakon - po 3 - 4 ml dziennie;
Trzeci - czwarty flakon - po 4 - 5 ml dziennie.

Fohow Sanbao Oral Liquid skład 5ml:

 • wyciąg z maczużnika chińskiego (Cordyceps sinensis) - 4ml
 • wyciąg z lakownicy lśniącej (Ganoderma lucidum, Reishi) - 0,4ml
 • wyciąg z twardziaka jadalnego (Lentinula edodes, Shiitake) - 0,4ml
 • ekstrakt z mrówek górskich
 • miód
 • woda
 • sorbinian potasu - substancja konserwująca

Opakowanie: 4 flakoniki po 30ml

Uwagi:

 • Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
  Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
  Przechowywać w temperaturze pokojowej w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.
 • Należy zachować środki ostrożności w zalecaniu preparatów kobietom ciężarnym w trzech pierwszych miesiącach ciąży i matkom karmiącym przez cały okres karmienia dziecka (dotyczy to wszystkich innych suplementów diety, produkowanych przez naszą i wiele innych spółek);
 • W przypadkach wystąpienia objawów alergii (co zdarza się, niezwykłe rzadko) na składniki tego lub każdego innego preparatu należy odstawić suplement diety; 
 • Czas trwania kuracji i dawki preparatów są dobierane indywidualnie w zależności od stanu chorego, występującej choroby i zauważalnego efektu stosowania niniejszych, szybko działających bioimmunoregulatorów. Dlatego czasem dawki mogą być większe;
 • W większości przypadków celowe jest stosowanie "Eliksiru Feniks" przynajmniej przez miesiąc, dwa. Jeśli istnieją takie wskazania, w przyszłości, po określonej przerwie (kilka miesięcy), kurację, można powtórzyć. W razie konieczności możliwe jest bardzo długie lub stałe zażywanie tego lub innego suplementu z Kordicepsem, lub ich wymiana. W schorzeniach onkologicznych oraz chorobach krwi i układu krwiotwórczego chorym zaleca się, stałe zażywanie płynnych postaci Kordicepsu "Eliksir Feniks" i "Eliksir Trzy Klejnoty Feniks" przy optymalnym dozowaniu, stale je wymieniając lub zalecając jednocześnie jeden preparat rano, drugi wieczorem. 
 • Wszystkie preparaty zawierające Kordiceps (szczególnie ich stężone płynne postaci) w przypadku chorób przewlekłych zaleca się stosując jednocześnie leczenie tradycyjne. Dopiero póżniej, przy osiągnięciu określonego poziomu bioregulacji, lekarze mogą próbować stopniowo zmniejszać ilość lub dawki leków, a po osiągnięciu stabilnej bioregulacji - odstawiać niektóre lekarstwa tradycyjne. 
 • Preparaty zawierające Kordiceps można bezpiecznie stosować ze wszystkimi innymi biologicznie aktywnymi dodatkami i lekami. 
 • W celach prewencji możliwego rozwoju pojedynczych krótkotrwałych zaostrzeń różnego rodzaju schorzeń przewlekłych (szczególnie nadciśnienia tętniczego, kamicy moczowej i żółciowej) z powodu stosowania biologicznie aktywnych suplementów diety, zalecamy na etapie początkowym zażywać małe dawki preparatów zawierających Kordiceps, stopniowo je zwiększając do dawek optymalnych w ciągu 5 - 10 dni. Zwykle zaczynamy zażywanie suplementów diety zawierających Kordiceps, przede wszystkim płynnych stężonych postaci - "Eliksir Feniks" i "Eliksir Trzy Klejnoty Feniks" od 0,25 - 0,5 ml, codziennie zwiększając dawkę, o taką samą ilość preparatu.

Opinie

Napisz opinię

Fohow Sanbao Oral Liquid

Fohow Sanbao Oral Liquid

Eliksir Trzy Klejnoty Feniks zawiera 80% kordisepsu i dodatkowo ekstrakt z mrówek górskich.

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: