Najczęściej kupowane

Promocje

Ostatnio przeglądane

Śledź nas na Facebooku

Obniżka! Fohow Sanbao Oral Liquid Zobacz większe

Fohow Sanbao Oral Liquid

Eliksir Trzy Klejnoty Feniks zawiera 80% kordisepsu i dodatkowo ekstrakt z mrówek górskich.

Więcej szczegółów

187,00 zł

-18,00 zł

205,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Fohow Sanbao Oral Luquid eliksir trzy klejnoty feniks

"Fohow Sanbao Oral Liquid - Eliksir Trzy Klejnoty Feniks" został stworzony na bazie "Kordicepsu w płynie Fohow Oral Liquid" z dodatkiem mrówek górskich Polyrhachis vicina Roger (Pv Roger). Pod względem składu "Eliksir Trzy Klejnoty Feniks" jest zbliżony do "Eliksir Feniks", jednakże stężenie zawartego w nim kordycepsu jest wyższe i osiąga 80%.

"Fohow Sanbao Oral Liquid - Eliksir Trzy Klejnoty Feniks" w odróżnieniu od "Fohow Oral Liquid" charakteryzuje się silniej wykazanym działaniem wykrztuśnym, zmniejsza obturację oskrzeli i polepsza krążenie krwi w narządach układu oddechowego i miednicy mniejszej, normalizuje czynności narządów układu moczowo-płciowego.

W skład produktu "Fohow Sanbao Oral Liquid - Eliksir Trzy Klejnoty Feniks" wchodzą: Kordyceps chiński, Linchzhi (Reishi - Ganoderma Lucidum), Grzyb Aromatyczny (Shiitake - Lentinus Edodes), ekstrakt z mrówek górskich Roger i pozostale składniki.

Kordyceps (Cordyceps Sinensis) w Chinach uważany za najbardziej pożyteczny spośród wszystkiego co rośnie na Ziemi i nazywany "Darem Bogów", ponieważ żadna inna roślina nie posiada takiej mocy leczniczej.

Kordyceps należy do klasy wyższych grzybów workowców właściwych. Rośnie na wysokogórskich terenach Tybetu na wysokości około 4 tys. metrów. Gdy w porze ciepłej do larwy określonego gatunku motyla (Hepialide) przenikną zarodniki Kordicepsu, to na wiosnę pasożytujące zarodniki wykiełkują. Rosnący grzyb na początku wykorzystuje cenne substancje odżywcze z larwy, a następnie łącząc się z systemem korzeniowym rosnących w pobliżu ziół tybetańskich, wykorzystuje również ich cenne składniki. Niedostateczna ilość tlenu w warunkach wysokogórskich, niska temperatura powietrza hartują Kordiceps.

Kordyceps posiada silne właściwości przeciwutleniające i stosowany jest powszechnie w charakterze silnego środka profilaktycznego oraz w chorobach onkologicznych, ukladu krążenia i innych schorzeniach przewlekłych.

"Fohow Sanbao Oral Liquid" - metodyka zażywania:
Preparaty w postaci płynnej najlepiej zażywać w godzinach rannych (od 6 do 9 godz.) od razu po przebudzeniu. Przed zażyciem zaleca się przepłukać usta, oczyścić język z nalotu i wypić pól szklanki cieplej wody. Następnie potrzebną ilość preparatu przyjąć wewnętrznie. Można posłużyć się załączoną słomką lub, w celu bardziej dokładnego określenia ilości preparatu, można użyć strzykawki ze skalą. Otwarty flakon należy przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu. Śniadanie można zjeść po uplywie okolo pól godziny.

"Fohow Sanbao Oral Liquid - dawkowanie profilaktyczne:
Osoby dorosle do 5,0 ml dziennie przez 1 - 2 miesiące w następujących dawkach:
Pierwszy flakon - po 2 - 3 ml dziennie;
Drugi flakon - po 3 - 4 ml dziennie;
Trzeci - czwarty flakon - po 4 - 5 ml dziennie.

Fohow Sanbao Oral Liquid skład 5ml:

 • wyciąg z maczużnika chińskiego (Cordyceps sinensis) - 4ml
 • wyciąg z lakownicy lśniącej (Ganoderma lucidum, Reishi) - 0,4ml
 • wyciąg z twardziaka jadalnego (Lentinula edodes, Shiitake) - 0,4ml
 • ekstrakt z mrówek górskich
 • miód
 • woda
 • sorbinian potasu - substancja konserwująca

Opakowanie: 4 flakoniki po 30ml

Uwagi:

 • Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
  Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
  Przechowywać w temperaturze pokojowej w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.
 • Należy zachować środki ostrożności w zalecaniu preparatów kobietom ciężarnym w trzech pierwszych miesiącach ciąży i matkom karmiącym przez cały okres karmienia dziecka (dotyczy to wszystkich innych suplementów diety, produkowanych przez naszą i wiele innych spółek);
 • W przypadkach wystąpienia objawów alergii (co zdarza się, niezwykłe rzadko) na składniki tego lub każdego innego preparatu należy odstawić suplement diety; 
 • Czas trwania kuracji i dawki preparatów są dobierane indywidualnie w zależności od stanu chorego, występującej choroby i zauważalnego efektu stosowania niniejszych, szybko działających bioimmunoregulatorów. Dlatego czasem dawki mogą być większe;
 • W większości przypadków celowe jest stosowanie "Eliksiru Feniks" przynajmniej przez miesiąc, dwa. Jeśli istnieją takie wskazania, w przyszłości, po określonej przerwie (kilka miesięcy), kurację, można powtórzyć. W razie konieczności możliwe jest bardzo długie lub stałe zażywanie tego lub innego suplementu z Kordicepsem, lub ich wymiana. W schorzeniach onkologicznych oraz chorobach krwi i układu krwiotwórczego chorym zaleca się, stałe zażywanie płynnych postaci Kordicepsu "Eliksir Feniks" i "Eliksir Trzy Klejnoty Feniks" przy optymalnym dozowaniu, stale je wymieniając lub zalecając jednocześnie jeden preparat rano, drugi wieczorem. 
 • Wszystkie preparaty zawierające Kordiceps (szczególnie ich stężone płynne postaci) w przypadku chorób przewlekłych zaleca się stosując jednocześnie leczenie tradycyjne. Dopiero póżniej, przy osiągnięciu określonego poziomu bioregulacji, lekarze mogą próbować stopniowo zmniejszać ilość lub dawki leków, a po osiągnięciu stabilnej bioregulacji - odstawiać niektóre lekarstwa tradycyjne. 
 • Preparaty zawierające Kordiceps można bezpiecznie stosować ze wszystkimi innymi biologicznie aktywnymi dodatkami i lekami. 
 • W celach prewencji możliwego rozwoju pojedynczych krótkotrwałych zaostrzeń różnego rodzaju schorzeń przewlekłych (szczególnie nadciśnienia tętniczego, kamicy moczowej i żółciowej) z powodu stosowania biologicznie aktywnych suplementów diety, zalecamy na etapie początkowym zażywać małe dawki preparatów zawierających Kordiceps, stopniowo je zwiększając do dawek optymalnych w ciągu 5 - 10 dni. Zwykle zaczynamy zażywanie suplementów diety zawierających Kordiceps, przede wszystkim płynnych stężonych postaci - "Eliksir Feniks" i "Eliksir Trzy Klejnoty Feniks" od 0,25 - 0,5 ml, codziennie zwiększając dawkę, o taką samą ilość preparatu.

Opinie

Napisz opinię

Fohow Sanbao Oral Liquid

Fohow Sanbao Oral Liquid

Eliksir Trzy Klejnoty Feniks zawiera 80% kordisepsu i dodatkowo ekstrakt z mrówek górskich.

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: