Najczęściej kupowane

Promocje

Ostatnio przeglądane

Śledź nas na Facebooku

Omegaregen® cardio 250ml Kwasy Omega 3+6 Koenzym Q10 Estry Etylowe z Lnu Zobacz większe

Omegaregen® Cardio 250ml

Oryginalny kardiosuplement dla osób dbających o układ krążenia.

Więcej szczegółów

83,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Omegaregen Cardio omega 3+6 estry z lnu Koenzym Q10

Omegaregen® Cardio to kardiosuplement z optymalnym zestawem witamin oraz innych składników, które są niezbędne do regeneracji i ogólnego wzmocnienia układu krążenia. Skład Omegaregen® Cardio został opracowany i zaaprobowany przez naukowców, farmaceutów oraz zespół współpracujących z nimi lekarzy-praktyków.

Omegaregen® Cardio wspomaga pracę serca i układu krążenia. Polecamy go w profilaktyce chorób kardiologicznych i układu krążenia, a także wszystkim pacjentom narażonym na stres, dym tytoniowy, cierpiącym na otyłość, brak aktywności fizycznej czy też mającym złe nawyki żywieniowe. To nie tylko skuteczny sposób na zahamowanie postępów miażdżycy. To przede wszystkim skuteczne wsparcie w leczeniu chorób serca – w pełni zgodne z najnowszymi wytycznymi i wymogami polskich i europejskich towarzystw kardiologicznych. Omegaregen® cardio wspomaga regenerację i rekonwalescencję, przywracając organizmowi m.in. prawidłową gospodarkę tłuszczową (lipidową) oraz cukrową.

Czym jest Omegaregen® Cardio? Omegaregen® to suplement diety dla świadomych Nasze pożywienie staje się coraz uboższe w składniki odżywcze, dlatego też istotna dla zdrowia i naszego ogólnego dobrostanu staje się jego codzienna suplementacja. W wyniku zastosowania zupełnie nowej, naturalnej metody pozbawiania oleju lnianego niezdrowych i szkodliwych substancji uzyskaliśmy najczystszą formę BIOESTRÓW kwasów omega 3, 6, 9 (ALA). BIOESTRY kwasów omega 3, 6, 9 (ALA) to wszystko, co najlepsze z oleju lnianego bez niezdrowych i szkodliwych substancji występujących w oleju lnianym i olejach rybich takich jak: metale ciężkie, amigdalina, limaryna, grupa cyjankowa czy też pestycydy. Nasze BIOESTRY kwasów omega 3, 6, 9 (ALA) są unikalne ponieważ: są najczystsze, zawierają czysty kwas ALA, a jednocześnie pozwalają na wytworzenie kwasów EPA i DHA w bezpiecznej dla organizmu ilości, zachowują doskonałe proporcje stosunku kwasów omega 3 do omega 6, są lepiej wchłaniane przez układ pokarmowy niż inne suplementy, co potwierdzają badania przeprowadzone na Uniwersytecie Przyrodniczym, łatwo się rozpuszczają, przez co można tworzyć preparaty o wielu składnikach, dopasowanych do konkretnych potrzeb organizmu, są bezpieczne, nie wchodzą w interakcję z innymi lekami, nie zawierają konserwantów, są bardzo trwałe , nie jełczeją charakteryzują się zerową toksycznością potwierdzoną badaniami przeprowadzonymi na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu, cały proces powstawania BIOESTRÓW kwasów omega 3, 6, 9 (ALA), od uprawy lnu poprzez ich produkcję, odbywa się w Polsce, a to gwarantuje najwyższą jakość dzięki kontroli na każdym etapie ich powstawania. BIOESTRY kwasów omega 3, 6, 9 (ALA) mogą być zatem stosowane w codziennej diecie.

Kwasy z grupy omega 3 (ALA) zawarte w Omegaregen® Cardio:

 • wspomagają pracę serca i układu krążenia
 • działają przeciwmiażdżycowo i pomagają normalizować ciśnienie tętnicze
 • chronią naczynia krwionośne, obniżając ryzyko zawałów serca i udarów mózgu
 • przeciwdziałają tworzeniu się wewnętrznych stanów zapalnych i zakrzepów w naczyniach krwionośnych
 • wspierają prawidłowe działanie układu nerwowego, np. w przypadku depresji czy ADHD
 • wspomagają regenerację organizmu przy chorobach przewlekłych np. (cukrzycy)
 • działają wzmacniająco na system odpornościowy i wspomagają leczenie chorób autoimmunologicznych oraz alergii
 • pomagają przy leczeniu chorób skórnych
 • wzmacniają procesy naprawcze całego organizmu.

Istotnym składnikiem Omegaregen® Cardio jest koenzym Q10, który dostarcza sercu i innym narządom wewnętrznym energii zwiększając tym samym ich wydolność, czyniąc je silniejszymi i zdrowszymi. Szczególnie polecany jest osobom przewlekle przyjmującym leki z grupy statyn. Jest to najlepszy jakościowo koenzym Q10 na świecie w postaci ubichinonu i najbardziej aktywny w postaci ubichinolu. Naszym dostawcą jest japońska firma Kaneka.

Dzięki zawartości witaminy E preparat chroni serce (i cały organizm) przed wolnymi rodnikami.

Omegaregen® Cardio to specjalistyczne wsparcie dla Twojego serca oraz układu krążenia. Dzięki formie najczystszych BIOESTRÓW kwasów omega 3, 6, 9 wyjątkowo dobrze przyswaja się, skutecznie regenerując cały Twój organizm.
Omegaregen® Cardio można nazwać suplementem suplementów, gdyż jest to jedyny taki wieloskładnikowy preparat o kompleksowym działaniu prozdrowotnym, zastępujący wiele innych produktów, zawierających kwasy omega 3:

 • stosując go systematycznie, dostarczasz swojemu sercu (oraz innym narządom wewnętrznym) więcej energii, a także wpływasz na poprawę jego wydolności
 • jeśli chorujesz na serce – Omegaregen® Cardio wzmacnia je w czasie rekonwalescencji
 • każdy łyk suplementu wspomaga działanie całego układu krążenia
 • już po miesiącu systematycznego zażywania preparatu przywrócisz swojemu ciału prawidłową gospodarkę tłuszczową (lipidową) oraz cukrową
 • Omegaregen® Cardio zapewnia Ci efektywną, kompleksową ochronę prozdrowotną – obniża ryzyko zachorowań kardiologicznych, hamuje również postępy miażdżycy, regeneruje i wzmacnia narządy wewnętrzne.

Omegaregen® Cardio dawkowanie: zalecana dzienna dawka to od 5 ml (1łyżeczka od herbaty). Omegaregen® cardio należy zażywać w trakcie posiłku lub bezpośrednio po nim. Przed pierwszym spożyciem preparat należy schłodzić w celu poprawy smaku. Po otwarciu zawsze przechowywać w lodówce.

Omegaregen® Cardio skład 5 ml:

 • omega 3 (kwas alfa-linolenowy - ALA) w postaci estru etylowego - 2 g (100% RDA*)
 • omega 9 (kwas oleinowy - OA) w postaci estru etylowego - 0,7 g
 • omega 6 (kwas linolowy - LA) w postaci estru etylowego - 0,5 g (5% RDA*)
 • koenzym Q10 - 15 mg
 • witamina E - 10 mg (100% RDA*)

*RDA – procent realizacji zalecanego dziennego spożycia dla diety 1800-2700 kcal/d

Przy regularnym intensywnym stosowaniu Omegaregen® cardio wystarcza na 50 dni. Jedna butelka zawiera bowiem 50 dawek kardiosuplementu, gdzie jedna dawka to 1 łyżeczka od herbaty. 

Opakowanie: 250ml

Opinie

Napisz opinię

Omegaregen® Cardio 250ml

Omegaregen® Cardio 250ml

Oryginalny kardiosuplement dla osób dbających o układ krążenia.

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: