Najczęściej kupowane

Ostatnio przeglądane

Śledź nas na Facebooku

Proszek zasadowy z inuliną Zobacz większe

Proszek zasadowy z inuliną

PROSZEK ZASADOWY Z INULINĄ zawiera łatwo przyswajalne organiczne związki wapnia magnezu i potasu.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

33,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

zakwaszenie odkwaszenie odkwaszanie organizmu Proszek zasadowy z inuliną

PROSZEK ZASADOWY Z INULINĄ zawiera łatwo przyswajalne organiczne związki wapnia, magnezu i potasu, skutecznie zobojętniające nadmiar kwasów nagromadzony w organizmie. Ponadto znajdująca się w preparacie inulina (błonnik) pobudza pracę jelit, zapobiega zaleganiu pokarmu w przewodzie pokarmowym i niestrawionych resztek w jelicie grubym, zmniejszając niekorzystne procesy fermentacyjne. Inulina powoduje znaczny wzrost pożytecznych bakterii, stymulując jednocześnie odbudowę śluzówki jelita i wzrost funkcji trawiennych i odpornościowych. Chroni jelito grube przed rakiem i przed chorobami infekcyjnymi. Błonnik obniża produkcję insuliny i cholesterolu, a także hamuje zamianę cukrów na tłuszcz. Zwiększa także wchłaniania w jelicie grubym Ca, Mg, Zn, Fe.

PROSZEK ZASADOWY Z INULINĄ nie zawiera sodu, który nadmiernie obciąża nerki. Dzięki temu nie zostaje zaburzona funkcja wydalnicza nerek.

Produkt nie zawiera cukru i może być stosowany przez diabetyków.

  • Neutralizuje zakwaszenie organizmu
  • Reguluje pracę jelit
  • Zapobiega zaparciom
  • Wyrównuje niedobory magnezu, wapnia i potasu
  • Pomaga odbudować i utrzymać prawidłową mikroflorę jelit
  • Wspomaga odchudzanie

AKTYWNOŚĆ FIZYCZNA
Intensywny wysiłek fizyczny powoduje zwiększone zapotrzebowanie na składniki mineralne, aby zregenerować układy buforowe organizmu i wspomóc jego kontrolę biochemiczną nad wytwarzaniem kwasu mlekowego. Proszek Zasadowy z inuliną dzięki optymalnie dobranym składnikom:

  • Redukuje poziom kwasu mlekowego
  • Zwiększa wydolność organizmu i przyspiesza jego regenerację
  • Zapobiega przetrenowaniu

W skład preparatu wchodzą związki szybko neutralizujące duże ilości kwasów, a także regulujące procesy metaboliczne: cytryniany wapnia, magnezu i potasu oraz inulina. Wapń aktywuje enzymy rozkładające glikogen, wpływając na proces wytwarzania energii, a tym samym na sprawność. Potas reguluje funkcje układu mięśniowego. Magnez uczestniczy w metabolizmie węglowodanów, tłuszczów i białek, zwiększa siłę i moc mięśni.

Żeby zneutralizować nadmiar kwasu mlekowego: należ rozpuścić jedną pełną łyżeczkę preparatu w 250 ml wody i wypić przed i po treningu.

DIETA
PROSZEK ZASADOWY Z INULINĄ nie jest środkiem odchudzającym w ścisłym tego słowa znaczeniu. Poprzez przywrócenie równowagi kwasowo-zasadowej pobudza przemianę materii i w naturalny sposób prowadzi do redukcji wagi. Regularne zażywanie sprawia, że pokarm przechodzi przez jelita w krótszym czasie, a jelito grube zostaje oczyszczone z zalegających w nim resztek. Dzięki temu znika uczucie pełności, które bardzo często towarzyszy nadwadze. Żeby zmniejszyć wagę ciała należy:
Przez pierwszy tydzień zażywać PROSZEK ZASADOWY Z INULINĄ 30 minut przed i 30 minut po głównym posiłku. Zmniejszy to automatycznie napady wilczego głodu, które często prowadzą do niekontrolowanego objadania się i nadwagi.

CHOLESTEROL
W kwaśnym środowisku jelita nie radzą sobie z funkcjami trawienia i rozkładania. Dochodzi do utlenienia cholesterolu. Zmodyfikowany chemicznie cholesterol staje się niebezpieczny, powoduje wydzielanie się substancji ułatwiających powstawanie stanów zapalnych, co potęguje ryzyko miażdżycy. Obciąża również nadmiernie wątrobę.
PROSZEK ZASADOWY Z INULINĄ zawiera związki organiczne wapnia, magnezu i potasu oraz błonnik, skutecznie neutralizujące nadmiar kwasów i regulujące pracę układu pokarmowego.

NADCIŚNIENIE
Przeprowadzone w latach 90. w Stanach Zjednoczonych badanie DASH udowodniło, że wprowadzenie diety bogatej w warzywa i owoce, zapewniającej wysokie spożycie magnezu, potasu, wapnia, błonnika i produktów nabiałowych o ograniczonej zawartości tłuszczu, wraz z ograniczeniem spożycia tłuszczów i sodu znacząco obniża poziom ciśnienia krwi.
Dzienna dawka PROSZKU ZASADOWEGO Z INULINĄ pokrywa w 70% rekomendowane dzienne zapotrzebowanie organizmu na magnez i wapń, a także dostarcza odpowiednią dawkę potasu. Nie zawiera sodu, który niesie ryzyko nadciśnienia, a także nadmiernie obciąża nerki.

Proszek przywraca i utrzymuje równowagę kwasowo-zasadową w organizmie, która jest podstawą prawidłowego przebiegu procesów metabolicznych i funkcjonowania organizmu, wspomaga zrzucenie zbędnych kilogramów.

SPOSÓB UŻYCIA
1 czubatą łyżeczkę proszku rozpuścić w szklance wody.
Proszek można przyjmować także z jogurtem lub sokiem.
Stosować 1 raz dziennie. Opakowanie wystarcza na 28 dni.

Skład:
cytrynian magnezu, cytrynian wapnia, cytrynian potasu, inulina

wartość odżywczaw 100g produktu w dawce dobowej(1łyżeczka do herbaty 7g) %zalecanego dziennego spożycia 
 potas 9949mg696mg  -
 wapń 8000mg560mg70% 
 magnez3167mg222mg 74%  
 inulina 14625mg1024mg -
wartość energetyczna 86kJ / 22kcal 6kJ / 1,5kcal -
 węglowodany  14,6g1g  

Nie zawiera cukru i może być stosowany przez diabetyków. Nie zawiera sodu.

Opakowanie: 200g

Opinie

Napisz opinię

Proszek zasadowy z inuliną

Proszek zasadowy z inuliną

PROSZEK ZASADOWY Z INULINĄ zawiera łatwo przyswajalne organiczne związki wapnia magnezu i potasu.

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: