Najczęściej kupowane

Ostatnio przeglądane

Śledź nas na Facebooku

Obniżka! Vital Force Minerals - woda mineralna Zobacz większe

Vital Force Minerals - woda mineralna

Woda mineralna wysoce skoncentrowana.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

137,00 zł

-60,00 zł

197,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

mineralna woda do picia lecznicza VITAL FORCE MINERALS

Vital Force Minerals to wysoce skoncentrowana woda mineralna zawierająca 75 naturalnie występujących pierwiastków mineralnych w formie koloidalnej. Vital Force Minerals to jeden z najbardziej skoncentrowanych i czystych produktów dostępnych na świecie pod względem zawartości minerałów pochodzenia roślinnego.

Minerały pochodzą z osadów senońskich. Organiczne osady senońskie to mieszanka różnych gatunków roślin, które rosły na Ziemi w okresie senonu, czyli 70 do 80 milionów lat temu. Ta prehistoryczna materia organiczna zebrała się na dnie wielkiego jeziora w centrum stanu Utah, w Stanach Zjednoczonych. Zawiera liczne rośliny rosnące w czasach, gdy ziemska gleba zawierała 80 lub więcej składników mineralnych, które mogły być przez nie pobierane. Rośliny te zostały pokryte grubą warstwą wapienia, chroniącą je przed żywiołami, które mogłyby wypłukać wiele ze składników mineralnych, gdyby znajdowały się bliżej powierzchni. Organiczne osady senońskie są wydobywane pod stałym nadzorem organów rządowych. Po wydobyciu umieszcza się je w wielkich pojemnikach spełniających standardy pojemników na żywność i przepłukuje czystą wodą, aż do uzyskania około 75 czystych minerałów pochodzenia roślinnego. Ta długa lista składników mineralnych jest najbardziej kompletnym spektrum spośród dostępnych obecnie minerałów pochodzenia roślinnego.

Kompleksowa mieszanka minerałów wykazuje dobroczynne działanie nie tylko, gdy jest bezpośrednio spożywana, ale także wtedy, gdy jest dodawana do napojów, suplementów, oraz gotowych produktów żywnościowych. Minerały zawarte w Vital Force Minerals są dobrze rozpuszczalne w wodzie, naładowane ujemnie – podobnie jak w warzywach i owocach – dzięki czemu są szybko przyswajane przez organizm.

Właściwości i korzyści:
Minerały są budulcem naszych organizmów. Kontrolują miliony chemicznych i enzymatycznych reakcji i procesów, które w każdej chwili zachodzą w ok. 100 bilionach komórek ludzkiego organizmu. Pobudzają narządy do działania i stanowią budulec struktury komórek i narządów. Usprawniają metabolizm, poprawiają samopoczucie i wygląd. W przeciwieństwie do preparatów, które uzyskiwane są ze skał lub bezpośrednio z gleby, a których przyswajalność jest znikoma (osiąga poziom zaledwie 5-8%), minerały w Vital Force Minerals pochodzą z roślin, natychmiast wnikają do komórek i zaczynają działać. Mają postać koloidalną, dlatego przyswajalność wynosi od 90 do 100%. Organizm natychmiast i prawie w całości je wykorzystuje. Minerały wydobywane są z organicznych osadów senońskich, prehistorycznych złóż, z czasów, kiedy bujna roślinność bogata była w składniki mineralne.

Minerały pochodzenia roślinnego: wapń, miedź, potas, żelazo, selen, chrom

Skład:
Wysoce skoncentrowana woda mineralna zawiera 75 naturalnie występujących pierwiastków mineralnych w formie koloidalnej. To jeden z najbardziej skoncentrowanych i czystych produktów dostępnych na świecie pod względem zawartości minerałów pochodzenia roślinnego. Butelka 946 ml Vital Force Minerals zawiera około 40 000 mg 75 minerałów pochodzenia roślinnego m. in.
Zawartość mg/30 ml
- Wapń 12,84
- Miedź 0,0159
- Magnez 161,97
- Fosfor 0,00591
- Potas 1,1613
- Selen 0,0144
- Cynk 0,6075
- Siarka 277,5
- Sód 17,55
- Jod 0,00894
- Żelazo 0,2076
- Chrom 0,00294
- Mangan 0,8184
- Fosfor 0,00591
- i inne pierwiastki śladowe

Zalecana dzienna dawka wynosi 30 ml dla osoby dorosłej - butelka starcza na 31 dni.

Opinie

Napisz opinię

Vital Force Minerals - woda mineralna

Vital Force Minerals - woda mineralna

Woda mineralna wysoce skoncentrowana.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: