Najczęściej kupowane

Promocje

Ostatnio przeglądane

Śledź nas na Facebooku

L-arginina ProArgi-9 Plus Zobacz większe

L-arginina ProArgi-9 Plus

Jeśli chcesz kupić ProArgi-9 ZADZWOŃ + 48 501 220 132

L-arginina to jeden z ważnych aminokwasów pełniący istotną rolę w układzie sercowo-naczyniowym.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

0,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

ProArgi-9 plus
L-Arginina ProArgi-9 plus

L-arginina to podstawowy składnik ProArgi-9 Plus. Odgrywa ona ważną rolę w wielu biologicznych funkcjach naszego ciała. W organizmie L-arginina przetwarzana jest w tlenek azotu.

Tlenek azotu jest substancją naturalną i pełni ważną rolę w układzie sercowo-naczyniowym, co potwierdzono badaniami uhonorowanymi nagrodą Nobla z fizjologii i medycyny 1998 roku. Tlenek azotu rozszerza tętnice, co z kolei wpływa na poprawienie przepływu krwi i obniżenie ciśnienia. Tlenek azotu jest wytwarzany naturalnie w komórkach śródbłonka tetnic, ale w postaci gazowej ma trwałość zaledwie klilku sekund. Zwiększona produkcja tlenku azotu zapobiega dezaktywacji tych cząsteczek.

ProArgi-9 Plus to także specjalnie dobrane dodatkowe składniki odżywcze wspomagające układ sercowo-naczyniowy:

  • L-cytrulina - w wyniku jej metabolizmu powstaje inny aminokwas L-citrulina dzięki czemu uwalniane są dalsze ilości tlenku azotu.
  • Resveratrol (wyciąg z czerwonego wina)- silny antyoksydant, ogranicza oddziaływanie wolnych rodników tlenowych na komórki, zmniejsza poziom cholesterolu typu LDL
  • Witamina D3 – ni e tylko poprawia wchłanianie wapnia, ale jest także ważnym regulatorem metabolizmu glukozy i tłuszczu, funkcji naczyń krwionośnych i wzrostu komórek
  • Witamina C - pochodzenia naturalnego, antyoksydant, poprawia odporność naszego organizmu
  • Kwas foliowy, witaminy B6 i B12 – potrzebny do rozwoju mózgu, pozwala uniknąć zaburzeń nerwowych, stosowany w profilaktyce demencji starczej
  • Wyciąg z owocu granatu – posiada wyższe przeciwutleniacze, np. kwas galusowy. Hamuje utlenianie LDL, poprawia jakość ścian tętnic, wpływa pozytywnie na działanie NOS, enzymu odpowiedzialnego za zamianę L-argininy w tlenek azotu.
  • Ryboza – naturalnie występujący cukier, przebadany z uwagi na jego zdolności poprawiające wymianę energetyczną w komórkach serca.
  • Ksylitol – składnik o niskim indeksie glikemicznym

L-arginina ma wpływ na działanie całego układu sercowo-naczyniowego. Coraz więcej specjalistów zajmujących się opieką zdrowotną wskazuje na istotną rolę L-argininy. Każdorazowe użycie ProArgi-9 Plus dostarcza 2500 mg L-Argininy w połączeniu z L-Cytruliną, witaminą C, D3, B6 i B12, oraz opatentowanych nośników mających na celu maksymalne wykorzystanie produktu. Ta mieszanka naturalnych składników daje wysoką skuteczność działania oraz umożliwia odzyskanie pełni sił.

Opakowanie: 300g

 

UWAGA!

Jeśli chcesz kupić ProArgi 9 + ZADZWOŃ + 48 501 220 132

 

Więcej informacji o firmie Synergy, jej produktach i możliwościach biznesowych na http://sanavita.synergygo.com/

Opinie

Napisz opinię

L-arginina ProArgi-9 Plus

L-arginina ProArgi-9 Plus

Jeśli chcesz kupić ProArgi-9 ZADZWOŃ + 48 501 220 132

L-arginina to jeden z ważnych aminokwasów pełniący istotną rolę w układzie sercowo-naczyniowym.

30 innych produktów w tej samej kategorii: