Najczęściej kupowane

Promocje

Ostatnio przeglądane

Śledź nas na Facebooku

Wyprzedaż! Nopalinia Max Zobacz większe

Nopalinia Max

W 100% naturalna formuła oddziałująca na wszystkie główne mechanizmy, odpowiedzialne za utratę wagi: regularny metabolizm, oczyszczanie jelit, ograniczenie łaknienia, oraz spalanie tłuszczów.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

69,00 zł

-20,00 zł

89,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Nopalinia Max Na Odchudzanie i Na Trawienie

Nopalinia Max to:

 • 100% naturalna receptura na odchudzanie, składająca się wyłącznie z nieprzetworzonych chemicznie i niemodyfikowanych genetycznie składników,
 • produkt oddziałujący na wszystkie główne mechanizmy, odpowiedzialne za utratę wagi
 • specjalnie zmodyfikowany skład i proporcje pod kątem maksymalizacji skuteczności odchudzania
 • pełne bezpieczeństwo stosowania oraz brak skutków ubocznych
 • jedno opakowanie wystarcza na miesiąc kuracji

Nopalinia Max usuwa przyczynę nadwagi, nie tylko jej symptomy. W 100% naturalna formuła proszku została starannie skomponowana pod względem składników i proporcji tak, by oddziaływać na główne mechanizmy, odpowiedzialne za utratę wagi: ograniczenie łaknienia, regularny metabolizm, oczyszczanie jelit oraz spalanie tłuszczów. Zawarty w produkcie błonnik nie ulega strawieniu w przewodzie pokarmowym, a dzięki dużej zdolności absorbowania wody przyczynia się do zwiększenia masy stolca, co korzystnie wpływa na pasaż jelitowy i regulację wypróżnień. Wysoka zawartość błonnika powoduje uczucie sytości, co pomaga obniżyć apetyt i kontrolować masę ciała. Odtłuszczone nasiona lnu wspomagają pracę żołądka i jelit, wpływając korzystnie na układ trawienny. Sproszkowany kaktus oraz źdźbła młodego jęczmienia natomiast doskonale wspomagają metabolizm tłuszczów i węglowodanów.

Nopalinia Max:

 • wspomaga odchudzanie
 • reguluje masę ciała,
 • hamuje apetyt,
 • ułatwia trawienie,
 • wspomaga regularne wypróżnianie,
 • oczyszcza organizm
 • powoduje uczucie sytości,
 • przyspiesza metabolizm tłuszczów i węglowodanów.

Nopalinia - składniki:

 • nasiona lnu - specjalna odmiana siemienia lnianego, wchodzącego w skład Nopalinii Max, zawiera wysokie stężenie kwasów Omega 3, 6, 9. Dzięki dużej zawartości błonnika, ułatwia trawienie i regularne wypróżnianie. Odtłuszczone nasiona lnu wspomagają także pracę żołądka i jelit, wpływając korzystnie na układ trawienny.
 • łodyga kaktusa – opuncji figowej (Opuntia ficus indica) - Nopalinia Max zawiera optymalną dawkę suszonej łodygi kaktusa – opuncji figowej, rośliny występującej na pustyniach Meksyku. Ze względu na wszechstronne zastosowanie w medycynie, kaktus z gatunku Opuntia znajduje się na liście roślin o właściwościach leczniczych Światowej Organizacji Zdrowia. Stosowany jest zwłaszcza w leczeniu i profilaktyce otyłości. Opuncja w znaczny sposób przyspiesza metabolizm tłuszczów i węglowodanów.
 • otręby owsiane i pszenne - nierozpuszczalny błonnik, zawarty w otrębach, nie ulega strawieniu w przewodzie pokarmowym, a dzięki dużej zdolności absorbowania wody przyczynia się do zwiększenia masy stolca, co korzystnie wpływa na pasaż jelitowy i regulację wypróżnień. Wysoka zawartość błonnika powoduje uczucie sytości, co pomaga obniżyć apetyt i kontrolować masę ciała.
 • łuski nasion babki jajowatej (Plantago ovata) oraz nasiona babki płesznik - łagodnie stymulują pracę jelit, dzięki czemu ułatwiają regularne wypróżnianie, redukują zaparcia, doskonale oczyszczają jelita oraz poprawiają trawienie. Posiadają także doskonałą zdolność absorpcji toksyn, wpływając pozytywnie na wzrost liczby dobrych bakterii w jelitach.
 • źdźbła młodego jęczmienia (Hordeum vulgare L) - zawierają dużą ilość antyoksydantów, chlorofilu, minerałów, enzymów oraz cennych witamin. Młody jęczmień jest również bogaty w błonnik, beta-karoten, żelazo, magnez, miedź, bor, mangan, wapń, potas, cynk, selen, krzem witaminy B, C, E i K. Szeroko stosowany w walce z otyłością.

 

 Wartości odżywcze 100 gMaksymalna porcja dzienna 2 łyżki (30 g)
 Wartość energetyczna861,9kJ(467 kcal)259,4kJ (140 kcal)
 Białko25,8g7,7g
 Węglowodany 22g6,6g
 Cukry2,75g0,82g
 Tłuszcz6,8g2g
 Kwasy tłuszczowe nasycone0g0g
 Błonnik pokarmowy39,3g11,8g
 Sól0g0g

 

Nopalinia Max - stosowanie:
1 łyżkę stołową Nopalinii Max wymieszać z 1 szklanką wody, soku lub mleka. Pozostawić do namoczenia od 5 do 30 minut. Tak przygotowany napój pić 2 razy dziennie.
Podczas stosowania produktu należy wypijać 8 szklanek wody dziennie.

(W początkowej fazie stosowania produktu możliwe jest przyjmowanie zwiększonej dawki do maksymalnie dwóch płaskich łyżek stołowych Nopalinii Max przy każdej z dwóch porcji dziennych. Tym niemniej, nie należy przekraczać maksymalnej dziennej dawki produktu w postaci 30 gram preparatu (cztery płaskie łyżki stołowe lub dwie kopiate).)

Uwaga: Produkt powinien być spożywany z min 250 ml płynu (1 szklanka). Przyjmowanie produktu bez wystarczającej ilości płynu może prowadzić do zadławienia. Nie zaleca się stosowania produktu u osób, które mają trudności z połykaniem.

Nopalinia Max skład 100g / maksymalnej porcji dziennej 2 łyżek - 30 g:

 • nasiona lnu odtłuszczone - 50g / 15g
 • otręby owsiane
 • otręby pszenne
 • łodyga kaktusa - opuncji figowej (Opuntia ficus indica) - 5g / 1,5g
 • łuski nasion babki jajowatej (Plantago ovata) - 5g / 1,5g
 • nasiona babki płesznik (Plantago psyllium)
 • źdźbła młodego jęczmienia (Hordeum vulgare L)

Nopalinia bezpieczeństwo: Nopalinia Max to w 100% naturalny, nieprzetworzony chemicznie preparat. Wszystkie składniki produktu stanowią naturalne, niemodyfikowane genetycznie ziarna i wyciągi roślinne. Gwarantuje to Państwu pełne bezpieczeństwo stosowania, bez możliwości wystąpienia jakichkolwiek skutków ubocznych.
Każdy składnik, wchodzący w skład Nopalinii Max, jest starannie weryfikowany pod kątem spełnienia rygorystycznych norm jakości i czystości, a gotowy preparat poddany zostaje szczegółowym badaniom sanitarnym. Zgodnie z wymogami Ustawy o bezpieczeństwie żywności i żywienia Nopalinia Max zgłoszona została do Głównego Inspektoratu Sanitarnego jako suplement diety (nr GIS-ŻP-SD-4230-01139/KC/15).

Opakowanie: 500 gram

Przechowywanie: Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Chronić przed wilgocią i bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Ostrzeżenie: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Zdrowy tryb życia i zrównoważony sposób odżywiania zapewniają prawidłowe funkcjonowanie organizmu i zachowanie dobrej kondycji. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Nopalinia Max najczęstsze pytania:

 • Na jak długi okres kuracji wystarcza jedno opakowanie?
  W dawce profilaktycznej czyli jedna płaska łyżka stołowa Nopalinii Max (7 gram), stosowanej dwa razy dziennie, jedno opakowanie produktu wystarcza na miesiąc kuracji. W dawce maksymalnej jednej kopiatej łyżki stołowej (15 gram), przyjmowanej dwa razy w ciągu doby, jedno opakowanie wystarcza na dwa tygodnie.
 • Jak długo powinnam stosować wasz produkt?
  To zależy od Państwa celów żywieniowych. Nopalinia Max stanowi w 100% naturalny, bezpieczny dla zdrowia produkt, który może być stosowany jako codzienne uzupełnienie diety. Zawarte w naturalnym proszku składniki przyczyniają się do regulacji metabolizmu, wydalania toksyn, ograniczenia łaknienia oraz spalania tłuszczów. 
 • Ile kilogramów schudnę stosując Nopalinię Max?
  To zależy od szeregu czynników, takich jak waga wyjściowa, współczynnik BMI, indywidualne predyspozycje organizmu, nawyki żywieniowe czy tryb życia. Średni ubytek masy ciała wśród naszych klientów, stosujących Nopalinię Max w walce z nadwagą, wynosi 8 kilogramów.
 • Po jakim czasie widoczne są efekty stosowania waszego produktu?
  Precyzyjna odpowiedź na pytanie nie jest możliwa z uwagi na indywidualne predyspozycje każdego organizmu. Wyraźną poprawę w zakresie uregulowania przemiany materii i ograniczenia łaknienia zaobserwują Państwo po kilku dniach stosowania. Na efekty w postaci utraty masy ciała poczekać należy kilka tygodni.
 • Czy stosowanie Nopalinii Max należy łączyć z wysiłkiem fizycznym?
  Nie występują przeciwwskazania zdrowotne, które mogłyby ograniczać stosowaniu produktu bez wsparcia zintensyfikowanych ćwiczeń fizycznych. Tym niemniej, jeżeli Państwa celem pozostaje utrata masy ciała, treningi o średnim natężeniu, odbywane przynajmniej trzy razy w tygodniu po 30 minut, z całą pewnością spotęgują efekt odchudzający Nopalinii Max.
 • Jakie są przeciwwskazania zdrowotne do stosowania Nopalinii Max? Produkt nie powinien być stosowany przez osoby mające trudności z połykaniem. Choć Nopalinia Max jest w pełni bezpieczna dla kobiet w ciąży i karmiących piersią, zaleca się konsultację z lekarzem prowadzącym w przypadku stosowania przez kobiety znajdujące się w pierwszym trymestrze ciąży. Ponadto należy pamiętać o wypijaniu minimum 2 litrów wody dziennie podczas stosowania preparatu.
 • Dlaczego Nopalinia Max jest niesmaczna i nie do końca rozpuszcza się w wodzie?
  Nopalinia Max to w 100% naturalny, nieprzetworzony chemicznie proszek, do którego nie zostały dodane żadne ulepszacze smakowe. Dyskomfort w spożywaniu mogą Państwo wyeliminować poprzez spożywanie produktu z sokiem.
 • Czym różni się Nopalinia Max od innych produktów wspomagających odchudzanie?
  • Nopalinia Max to bezpieczny dla zdrowia produkt składający się w 100% z naturalnych składników.
  • Stosowanie Nopalinii Max nie wiąże się z żadnymi skutkami ubocznymi dla zdrowia.
  • Z uwagi na to, że nasz produkt eliminuje przyczynę nadwagi - zaburzenia metabolizmu oraz łaknienia - po kuracji Nopalinią nie występuje efekt JOJO.
  • Nopalinia Max oddziaływuje na wszystkie główne mechanizmy odpowiedzialne za utratę wagi: ograniczenie łaknienia, regularny metabolizm, spalanie tłuszczów i węglowodanów oraz oczyszczanie jelit.
Najlepiej spożyć przed 08.08.2017

Opinie

Napisz opinię

Nopalinia Max

Nopalinia Max

W 100% naturalna formuła oddziałująca na wszystkie główne mechanizmy, odpowiedzialne za utratę wagi: regularny metabolizm, oczyszczanie jelit, ograniczenie łaknienia, oraz spalanie tłuszczów.

Produkty powiązane

  Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

  30 innych produktów w tej samej kategorii: