Najczęściej kupowane

Promocje

Ostatnio przeglądane

Śledź nas na Facebooku

plastry oczyszczające Kinotakara Zobacz większe

Kinotakara plastry oczyszczające

Naturalna detoksykacja organizmu.Kinotakara to najnowsze osiągnięcie japońskiej technologii.

Szybko i skutecznie absorbuje toksyny z ludzkiego organizmu.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

229,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

plastry Kinotakara oczyszczanie organizmu z toksyn

Plastry oczyszczające Kinotakara to najnowsze osiągnięcie japońskiej technologii. Szybko i skutecznie absorbują toksyny z ludzkiego organizmu.

Dar natury dla ludzkości
Natura obdarzyła nas roślinami posiadającymi niezwykłe właściwości. Z ich wnętrza otrzymujemy składniki będące wsparciem dla naszej kondycji. Tę wspaniałą moc drzew odkryli japońscy naukowcy, dr Takao Matsushita oraz dr Itsuko Kawase. Rozpoczęli oni badania nad odkryciem sekretu ich działania. Wreszcie, po 26 latach poszukiwań, naukowcy dokonali przełomowego odkrycia. Odkryli, że ocet drzewny ma możliwość ekstrakcji toksyn z ludzkiego ciała. Późniejsze badania doprowadziły ich do stworzenia okładów Kinot akara, będących środkiem absorbującym szybko i bezpiecznie toksyny z ludzkiego organizmu.

Plastry KINOTAKARA zostały opracowane jako kompres kataplastyczny do stosowania na podeszwy stóp. Kierowano się założeniem, że właśnie tam znajduje się dużo zakończeń nerwowych i punktów refleksoterapeutycznych. Na stopach znajduje się ponad 60 z najczęściej opisywanych receptorów, w nich magazynowane są toksyny. Dzięki obecności w okładach KINOTAKARA octu drzewnego zachodzi ekstrakcja toksyn z wewnętrznych organów poprzez strefy refleksologiczne znajdujące się na podeszwach stóp. Działanie to ukierunkowane jest na naczynia włosowate i układ limfatyczny skóry.

plastry Kinotakara - punkty stref biologicznie aktywnych na stopach

Działanie okładów Kinotakara jest wynikiem połączenia starannie dobranych wyciągów roślinnych i substancji naturalnych. Podstawowe składniki okładów Kinotakara:

  • DEKSTRYNA skrobiowa – pozyskiwana z polimerów glukozy
  • ŻYWICA DRZEWNA pozyskiwana z substancji żywicznych gatunku wiśni japońskiej Sacura jap, dzikiej wiśni, buka i dębu 
  • TURMALIN kamień półszlachetny wydobywany w Brazylii
  • CHITOZAN wyciąg z pancerza chitynowego skorupiaka z gatunku krewetek
  • OCZYSZCZONA KRZEMIONKA kwas krzemowy
  • PERŁOWY proszek uzyskiwany ze zmielonych naturalnych pereł
  • KWAS GLIKOLOWY kwas pozyskiwany z roślin

Plastry oczyszczające Kinotakara zawierają bardzo dużą ilość jonów ujemnych - ponad 1200 sztuk jonów ujemnych na cm3, co czyni ją unikalnym produktem na skalę światową. Swoje własności Kinotakara zawdzięcza obecności jonów ujemnych, które przyspieszają proces regeneracji organizmu. Tylko oryginalne okłady Kinotakara firmy K-LINK dadzą prawdziwe efekty!

Stosowanie:
Okłady Kinotakara można stosować w zależności od potrzeb. Zaleca się stosowanie produktu w zależności od indywidualnych uwarunkowań, np.:

  • Stosowanie pierwszego pudełka codziennie przez 5 dni. Następnie 2 dni przerwy. Kolejne pudełko stosować co drugi dzień. Następnie dwa dni przerwy. Kolejne opakowanie stosować co trzy dni. Następnie przerwa.
  • Stosować według następującego schematu: codziennie przez 5 dni, następnie 2 dni przerwy. Kuracja obejmuje 3 pudełka okładów Kinotakara. Najlepsze efekty przynosi stosowanie okładów Kinotakara na podeszwy stóp, na całą noc (ok. 8 godzin). W podeszwach stóp znajduje się bowiem 60 spośród 360 punktów refleksologicznych ludzkiego ciała. 
Ostrzeżenie:
Produkt należy używać zgodnie z przeznaczeniem, tylko do użytku zewnętrznego, nie kleić na uszkodzoną skórę, zadrapania i rany, unikać kontaktu z oczami. Produkt nie zastępuje leczenia medycznego. Chronić przed dziećmi.

Opinie

Napisz opinię

Kinotakara plastry oczyszczające

Kinotakara plastry oczyszczające

Naturalna detoksykacja organizmu.Kinotakara to najnowsze osiągnięcie japońskiej technologii.

Szybko i skutecznie absorbuje toksyny z ludzkiego organizmu.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: