Najczęściej kupowane

Ostatnio przeglądane

Śledź nas na Facebooku

Arthrosil - krzem organiczny Si-G5TM wzbogacony siarczanem glukozaminy i siarczanem chondroityny. Zobacz większe

Arthrosil

Krzem Organiczny Si-G5™ o stężeniu 2 500 mg/1 litr wzbogacony glukozaminą i chondroityną

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

129,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Arthrosil to krzem organiczny Si-G5TM o stężeniu 2500 mg / 1 litr wzbogacony siarczanem glukozaminy i siarczanem chondroityny (pochodzenia morskiego). .

Arthrosil™ to krzem organiczny Si-G5™ (Silicium Organique Si-G5™ L'Original) o stężeniu 2 500 mg/1 litr wzbogacony glukozaminą i chondroityną (pochodzenia morskiego) - kombinacja tych substancji ma bardzo dobry wpływ w przypadkach zaburzeń pracy ścięgien, mięśni, układu mięśniowo-szkieletowego, zapalenia stawów i reumatyzmie.

Arthrosil™ składniki aktywne:

 • krzem organiczny - jest makroskładnikiem żywieniowym niezmiernie ważnym dla prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu ale także istotnym składnikiem naszych najważniejszych organów ( np. grasicy , śledziony, wątroby, trzustki, serca a także chrząstki i tkanki łącznej, jest składnikiem ludzkiej elastyny, kolagenu i struktury proteoglikanów ).
 • siarczan chondroityny stymuluje substancje produkujące proteoglikany i poprawia regenerację uszkodzonych chrząstek stawowych, a  jako główny składnik substancji międzykomórkowej chrząstki wspomaga tkankę łączną, dzięki czemu organizm ludzki jest bardziej odporny na kontuzje. Chrząstka chroni kości przed przemieszczaniem się względem siebie i wspomaga redukcję tarcia. Niedostatek chondroityny przyczynia się do bólu stawów i objawów choroby zwyrodnieniowej stawów. Niedobór może być również czynnikiem w zespole suchego oka, łuszczycy i choroby wieńcowej.
 • siarczan glukozaminy jest niezwykle istotny dla stabilizacji macierzy chrząstki - stymuluje syntezę cząsteczek, które służą jako środek poślizgowy. Glukozamina ma znaczący wpływ na zapobieganie procesom degeneracyjnym narządu ruchu i jest substancją podwyższającą odporność. Stanowi cenny środek pomocniczy w łagodzeniu stanów zapalnych, bólów, artretyzmu czy reumatyzmu, w regeneracji dysków międzykręgowych. Ma znaczny udział w utrzymaniu dobrego stanu chrząstek, ścięgien oraz paznokci. Wartym zauważenia jest też działanie gojące i poprawiające funkcjonowanie dolnego odcinka przewodu pokarmowego (np.przy obniżonej perystaltyce, nieżytach, wrzodach żołądka i jelit).

Wraz z wiekiem ścięgna, mięśnie a także chrząstka stawowa ulega zużyciu. Chrząstka nie może już pełnić swojej roli jako gąbka, która pochłania wstrząsy. Stopniowo, gdy chrząstki zanikają, kości dotykają się i powstaje ból. Dotkniętym chorobami stawom trudno jest utrzymać ciężar ciała: kręgosłupa, bioder, kolan, stóp i dłoni. Mamy 3 rodzaje tkanki stawów : włóknistą, chrzęstną i maziową. Ich wspólną cechą jest obecność tkanki łącznej zawierającej elastynę. Krzem organiczny niezbędny jest do syntezy włókien jako spoiny. Muszą być elastyczne, aby umożliwić ruch i oprzeć się napięciu. Chondroityna i glukozamina to substancje wytwarzane w procesach biochemicznych przez nasz organizm .

Niestety, wraz z wiekiem starzejemy się, nasze narządy wewnętrzne się zużywają , ilość powstającej glukozaminy ulega znacznemu zmniejszeniu, przez co zmniejsza się ilość mazi stawowej, która chroni stawy przed nadmiernym naciskiem, tarciem i ścieraniem się kości. To powoduje, że chrząstka, wiązadła i ścięgna ulegają przewlekłym zapaleniom, które wywołują nieznośny ból i usztywnienie stawów. Na stan zdrowia naszych kości, chrząstek czy mięśni ma wpływ wiele czynników, m.in. sposób w jaki o nie dbamy, duży i częsty wysiłek fizyczny (np. sportowcy), sposób odżywiania, nasz wiek.

Arthrosil™ to najczystszy produkt, całkowicie wolny od parabenów, konserwantów, GMO, oleju palmowego i innych rakotwórczych i toksycznych związków konserwujących. Forma płynna Arthrosil-u™ zwiększa dostępność biologiczną i ułatwia wchłanianie.

Arthrosil™ dawkowanie:

 • Profilaktycznie - pół miarki - 15ml (37,5mg Krzemu Organicznego Si-G5)

Arthrosil™ skład:

 • Woda oczyszczona,
 • krzem organiczny Si-G5™ - 2500mg/1litr (1 miarka 30ml - 75mg)
 • siarczan chondroityny: 10g/1litr (1 miarka 30ml - 335 mg)
 • siarczan glukozaminy: 10g/1litr (1 miarka 30ml - 335 mg)
 • stabilizowany choliną

Opakowanie: 500ml

UWAGA!
Arthrosil™:

 • jest pozbawiony toksyczności,
 • nie powoduje żadnych efektów ubocznych
 • nie ma żadnych przeciwwskazań do jego używania
 • może być stosowany z innymi terapiami, w tym alopatycznymi
 • może być używany przez dłuższy czas

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji, trzymać poza zasięgiem dzieci, przed użyciem wstrząsnąć.
Przechowywać po otwarciu w lodówce i spożyć w ciągu 30 dni.

Pragniemy zwrócić uwagę , że produkt jest wolny od parabenów i innych chemicznych konserwantów. Smak cierpki, gorzki i lekko kwaśny jest normalny i nie stanowi o zmianie właściwości produktów. W żadnym wypadku nie oznacza produktu nie nadającego się do spożycia. Także zjawisko uwalniania się pewnej ilości powietrza ( lekkie syczenie) w trakcie otwierania butelki jest zjawiskiem normalnym. Ewentualna niewielka wypukłość butelki nie świadczy o wadzie produktu. Ważnym jest, aby po otwarciu butelki przechowywać ją w chłodnym i zaciemnionym miejscu- najlepiej w lodówce. Możliwe jest rozcieńczanie dziennej porcji w szklance wody lub dowolnego napoju aby zniwelować ewentualną gorycz.

Preparat produkowany jest także zgodnie z etykietą Green Nature. Oznacza to, iż składniki użyte do produkcji pochodzą z roślin dziko rosnących, zbieranych w obszarach chronionych. Etykieta ta gwarantuje także produkty bez : pestycydów, dioksyn , PCB , furanu, nawozów chemicznych, cząsteczek syntetycznych, GMO, konserwantów chemicznych, produktów pochodzenia petrochemicznego, metali ciężkich i toksycznych (tak często spotykanych w wielu produktach przeznaczonych dla ludzi).

Produkt, który proponujemy, jest naturalny i jest formą produktu dobrego samopoczucia i w żaden sposób nie może być uznany za lekarstwo. Jednak prosimy o skonsultowanie się z lekarzem, który precyzyjnie określi potrzeby Państwa organizmu na suplementy diety. Produkt może być uzupełnieniem leczenia bez interakcji z lekarstwami. Suplementy diety powinny być wykorzystywane jako część zróżnicowanej diety i stylu życia.

Rabaty ilościowe

IlośćRabatOszczędzasz
2 4,00 zł Do 8,00 zł
4 7,00 zł Do 28,00 zł
7 16,00 zł Do 112,00 zł

Opinie

Oceń 
2016-11-09

opinia

rewelacja , super na stawy

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  Arthrosil

  Arthrosil

  Krzem Organiczny Si-G5™ o stężeniu 2 500 mg/1 litr wzbogacony glukozaminą i chondroityną

  Produkty powiązane

  Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

  30 innych produktów w tej samej kategorii: