Najczęściej kupowane

Promocje

Ostatnio przeglądane

Śledź nas na Facebooku

Srebro Koloidalne AG10 Zatoki 15ml Zobacz większe

Srebro Koloidalne AG10 Zatoki 15ml

Doskonale oczyszcza nos i zatoki.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

17,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Srebro Koloidalne AG10 Zatoki 15ml to wyrób medyczny zapewniający skuteczne wsparcie w trakcie leczenia zapalenia zatok przynosowych i nieżytu nosa. Srebro Koloidalne AG10 Zatoki to wyrób przeznaczony do stosowania wspomagająco w trakcie leczenia.

Srebro Koloidalne AG10 Zatoki :

  • doskonale oczyszcza nos i zatoki
  • rozrzedza wydzielinę
  • zmniejsza obrzęk i uczucie ucisku

Srebro Koloidalne AG10 Zatoki przeznaczony jest do terapii uzupełniającej i nie zastępuje leczenia środkami farmakologicznymi. Do stosowania u dorosłych i dzieci powyżej 6 roku życia. Stosować u dzieci nie dłużej niż 3-5 dni, u dorosłych nie dłużej niż 7 dni. W razie konieczności przedłużenia kuracji, braku poprawy stanu zdrowia lub zaostrzenia objawów chorobowych należy skonsultować się z lekarzem.

Srebro Koloidalne AG10 Zatoki sposób użycia: Wyrób przeznaczony do użytku zewnętrznego miejscowo w jamie nosowej. Przed użyciem należy zapoznać się z informacjami zamieszczonymi na opakowaniu produktu. Wyrób medyczny należy stosować zgodnie z zaleceniami i wskazówkami podanymi przez wytwórcę w instrukcji umieszczonej na opakowaniu. Dokładnie oczyścić nos. Zdjąć nasadkę ochronną i rozpylić 1-2 dawki w powietrze. Ostrożnie umieścić aplikator w otworze nosowym. Nie wsuwać aplikatora zbyt głęboko, aby nie podrażnić mechanicznie błony śluzowej nosa. W przypadku osoby dorosłej zaaplikować 3 dawki, w przypadku dziecka - 2 dawki. Powtórzyć aplikację w drugim otworze nosowym. Stosować 3 razy na dobę. Po użyciu oczyścić i osuszyć aplikator. Po użyciu nałożyć nasadkę ochronną. Wyrób przeznaczony do użytku dla jednej osoby. W przypadku stosowania u dzieci, wyrób należy stosować tylko pod kontrolą osób dorosłych.

Srebro Koloidalne AG10 Zatoki skład:

  • woda dejonizowana,
  • srebro koloidalne (wyrób zawiera do 10ppmm srebra)

Należy unikać ryzyka nieprawidłowego użycia lub połknięcia. W razie kontaktu z oczami, przemyć oczy dużą ilością zimnej wody. Jeżeli podczas stosowania wystąpią jakiekolwiek działania niepożądane, należy zaprzestać stosowania wyrobu i skonsultować się z lekarzem.

Przeciwskazania: Nie stosować w przypadku nadwrażliwości (uczulenia) na srebro. Nie stosować u osób z uszkodzoną błoną śluzową jamy nosowej oraz po przeprowadzonych zabiegach laryngologicznych. Nie stosować u dzieci poniżej 6 roku życia, a także u kobiet w ciąży i w czasie karmienia piersią.

Przechowywanie: Wyrób należy przechowywać w oryginalnym opakowaniu jednostkowym, w pozycji pionowej. Przechowywać w zaciemnionym miejscu, w temperaturze nie wyższej niż 25ºC. Przechowywać z daleka od działania pól magnetycznych. Przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Nie stosować po upływie terminu przydatności wyrobu do użycia.

Opakowanie: 15ml

Dodatki: opakowanie zawiera aplikator

Producent: Nelfarma Sp. z o.o.

Opinie

Napisz opinię

Srebro Koloidalne AG10 Zatoki 15ml

Srebro Koloidalne AG10 Zatoki 15ml

Doskonale oczyszcza nos i zatoki.

9 innych produktów w tej samej kategorii: