Najczęściej kupowane

Ostatnio przeglądane

Śledź nas na Facebooku

Reishi z witaminą D Zobacz większe

Reishi z witaminą D

Suplement diety wspomagający pracę układu immunologicznego zawierający wyciąg z lakownicy lśniącej.

Więcej szczegółów

66,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Reishi z witaminą D grzyb ganoderma lucidum lingzhi

Grzyb Reishi nazywany jest w krajach Dalekiego Wschodu "grzybem nieśmiertelności i długowieczności". Reishi znajduje się na pierwszym miejscu listy 120 najskuteczniejszych roślin  o działaniu leczniczym dla zdrowia człowieka. Badania potwierdzają jego niezwykłą skuteczność jako preparatu  przeciwnowotworowego, regenerującego, odmładzającego, oraz wspomagającego przy wielu schorzeniach. Regularne przyjmowanie Reishi zapobiega tworzeniu się zakrzepicy i udarów krwotocznych mózgu. U prawie 80% badanych osób ustępowały dolegliwości bólowe w klatce piersiowej, zaburzenia rytmu serca, duszności, problemy z oddychaniem. Reishi obniża poziom cholesterolu, trojglicerydów oraz cukru we krwi. Ponadto zaleca się Reishi w zwalczaniu stresu, przemęczenia, nerwic oraz bezsenności.

Preparat Reishi z witaminą D zawiera wiele bioaktywnych składników w tym witaminę D3 o silnym działaniu immunostymulującym i immunomodelującym. Ponadto zawiera wyciąg z lakownicy lśniącej o najwyższym stężeniu substancji aktywnych.

Wskazania do stosowania Reishi:

 • opóżnienie procesów starzenia (poprawa pamięci, kondycji psychicznej, sprawności fizycznej, obniżenie poziomu cholesterolu i trójglicerydów)
 • usuwanie "syndromu chronicznego zmęczenia"
 • znaczne wzmocnienie sił odpornościowych
 • przy depresji
 • wspomagająco w terapii przeciwnowotworowej
 • wspomaganie terapii wieu chorób takich jak: nadpobudliwość, bezsenność, chroniczne zapalenie układu oddechowego, schorzenia serca, cukrzyca
 • wspomaganie przy terapii chorób układu trawiennego (śledziony, wątroby, woreczka żółciowego, schorzeń jelit)

Dawkowanie: 2 x dziennie przyjmować 1 kapsułkę popijając 240 ml płynu.

Reishi z witaminą D skład 1 kapsułki:

 • sproszkowany Reishi 400,0mg
 • Witamina D3 1,5mg
 • Żelatyna 86,0mg
 • Skrobia kukurydziana 50,0mg
 • Magnez 10,0mg

Opakowanie: 60 kapsułek

Informacje ważne przed zastosowaniem Reishi.
Ciąża i karmienie piersią: Stosowanie preparatu należy skonsultować z lekarzem. Suplement diety nie powinien służyć jako substytut zbilansowanej i urozmaiconej diety. Nie przekraczać sugerowanego dawkowania. Prowadzenie pojazdów i obsługa maszyn: Nie zaobserwowano wpływu na zdolność prowadzenia pojazdów mechanicznych, odczuwania senności oraz sprawności psychofizycznej. 
Przechowywać w temperaturze pokojowej w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Nie przegrzewać i nie zamrażać. Chronić przed nadmiernym nasłonecznieniem. Nie należy przechowywać produktu obok produktów chemicznych. Nie należy stosować po upływie terminu ważności podanego na etykiecie produktu. Suplementów nie należy wyrzucać do kanalizacji ani domowych pojemników na odpadki. Takie postępowanie pomoże chronić środowisko.

Opinie

Napisz opinię

Reishi z witaminą D

Reishi z witaminą D

Suplement diety wspomagający pracę układu immunologicznego zawierający wyciąg z lakownicy lśniącej.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: