Najczęściej kupowane

Promocje

Ostatnio przeglądane

Śledź nas na Facebooku

Obniżka! Kordyceps Cordyceps Kordiceps w płynie Fohow Oral Liquid Zobacz większe

Kordyceps w płynie Fohow Oral Liquid

Kordiceps posiada silne właściwości przeciwutleniające i stosowany jest w charakterze silnego środka profilaktycznego

Więcej szczegółów

125,00 zł

-4,00 zł

129,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Cordyceps Kordyceps Fohow oral luquid kordiceps eliksir feniks

Do produkcji suplementu diety "Fohow Oral Liquid" (Eliksir Feniks) wykorzystuje się Kordyceps chiński (Cordyceps Sinensis), zebrany w Chinach na Wyżynie Qinghajsko-Tybetańskiej. W sklad produktu "Fohow Oral Liquid" (Eliksir Feniks) wchodzą również inne grzyby wyższe: Linchzhi (Reishi - Ganoderma Lucidum), Grzyb Aromatyczny (Shiitake - Lentinus Edodes) i pozostale składniki.

Kordyceps (Cordyceps Sinensis) w płynie "Fohow Oral Liquid" to preparat współczesnych technologii Tradycyjnej Chińskiej Medycyny, który charakteryzuje się silnym oddzialywaniem na ludzki organizm jako bioimmunoregulator.

Kordyceps (Cordyceps Sinensis) w Chinach uważany za najbardziej pożyteczny spośród wszystkiego co rośnie na Ziemi i nazywany "Darem Bogów", ponieważ żadna inna roślina nie posiada takiej mocy.

Kordyceps należy do klasy wyższych grzybów workowców właściwych. Rośnie na wysokogórskich terenach Tybetu na wysokości około 4 tys. metrów. Gdy w porze ciepłej do larwy określonego gatunku motyla (Hepialide) przenikną zarodniki Kordicepsu, to na wiosnę pasożytujące zarodniki wykiełkują. Rosnący grzyb na początku wykorzystuje cenne substancje odżywcze z larwy, a następnie łącząc się z systemem korzeniowym rosnących w pobliżu ziół tybetańskich, wykorzystuje również ich cenne składniki. Niedostateczna ilość tlenu w warunkach wysokogórskich, niska temperatura powietrza hartują Kordiceps.

Kordyceps posiada silne właściwości przeciwutleniające i stosowany jest powszechnie w charakterze silnego środka profilaktycznego .

Przy produkcji "Fohow Oral Liquid - Eliksir Feniks" zostały zastosowane zaawansowane metody rozdrabniania komórki i ekstrahowania: wielofunkcyjne ekstrahowanie w niskich temperaturach, wyciąg metodą ekstrakcji w warunkach nadkrytycznych, efektywne wieloskładnikowe rozdzielne oczyszczanie, wysokosprawna chromatografia kolumnowa i zatężanie próżniowe. Przy produkcji tego preparatu znalazła zastosowanie teoria projektowania molekularnego, umożliwiająca uzyskanie optymalnej wzajemnej rozpuszczalności różnych biologicznie aktywnych skladników, dobór energii powiązań chemicznych, wzajemnego uzupełniania struktur przestrzeni molekularnej w celu osiągnięcia jeszcze lepszej przyswajalności produktu przez organizm.  

Produkty firmy FOHOW stanowią najnowocześniejsze osiągnięcie światowej nauki i techniki. Moc i specyfika stężonych płynnych form otrzymywanych z zawartości komórek grzybów wyższych, przede wszystkim Kordicepsu oraz Linchzhi (Reishi) i grzyba Aromatycznego (Shiitake) polega głównie na tym, że są to preparaty w 100% systemowe.
Systemowe oddziaływanie tych preparatów polega na szybkim regulowaniu pracy wszystkich systemów organizmu dzięki ich unikalnemu składowi. Oprócz tego, naturalna siła kordicepsu i innych znanych grzybów wschodnich została wielokrotnie spotęgowana dzięki oryginalnej recepturze i niedoścignionej przez nikogo do tej pory biotechnologii przygotowania preparatów na naturalnej bazie. W porównaniu z podobnymi "suchymi" preparatami , tradycyjnie produkowanymi według starych technologii w postaci tabletek lub kapsułek, produkty korporacji FOHOW w stężonej płynnej postaci otrzymane z kordicepsu i innych grzybów wyższych posiadają zdloność do dużo szybszego regulowania stanu układu immunologicznego dzięki dużo większej zawartości w nich polisacharydów o działaniu immunoregulującym.

Kordyceps w płynie "Fohow Oral Liquid" - metodyka zażywania:
Preparaty w postaci płynnej najlepiej zażywać w godzinach rannych (od 6 do 9 godz.) od razu po przebudzeniu. Przed zażyciem zaleca się przepłukać usta, oczyścić język z nalotu i wypić pól szklanki cieplej wody. Następnie potrzebną ilość preparatu przyjąć wewnętrznie. Można posłużyć się załączoną słomką lub, w celu bardziej dokładnego określenia ilości preparatu, można użyć strzykawki ze skalą. Otwarty flakon należy przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu. Śniadanie można zjeść po uplywie okolo pól godziny.

Kordyceps w płynie "Fohow Oral Liquid" - dawkowanie profilaktyczne:
Osoby dorosle do 5,0 ml dziennie przez 1 - 2 miesiące w następujących dawkach:
Pierwszy flakon - po 2 - 3 ml dziennie;
Drugi flakon - po 3 - 4 ml dziennie;
Trzeci - czwarty flakon - po 4 - 5 ml dziennie.

Dzieci powinny zażywać mniejsze dawki, w zależności od wieku:
Dzieciom do 1 roku życia zaleca się podawać po kilka (1- 2) krople dziennie. Tak niewielką ilość preparatu przed zażyciem można rozcieńczyć wodą. Noworodki mogą przyjmować jedną kroplę, preparatu dziennie. Z każdym miesiącem życia dzieciom w wieku do 1 roku można zwiększać dawkę o 0,1 ml. Rocznemu dziecku można podawać po 1 ml na dobę.
Starsze dzieci mogą przyjmować preparat wewnętrznie w następujących średnich ilościach:
- od 1 roku do 2 lat - po 1 - 1,5 ml dziennie;
- od 2 lat do 3 lat - po 1,5 - 2,0 ml dziennie;
- od 3 lat do 5 lat - po 2,0 - 2,5 ml dziennie;
- od 5 lat do 7 lat - po 2,5 - 3,0 ml dziennie;
- od 7 lat do 10 lat - po 3,0 - 3,5 ml dziennie;
- od 10 lat do 12 lat - po 3,5 - 4,0 ml dziennie;
- od 12 lat do 14 lat - po 4,0 - 4,5 ml dziennie;
- od 14 lat do 16 lat - po 4,5 - 5,0 ml dziennie;

Racjonalne jest sezonowe stosowanie preparatu (na wiosnę i jesienią).

Kordyceps w płynie Fohow Oral Liquid skład 5ml:

 • wyciąg z maczużnika chińskiego (Cordyceps sinensis) - 3,75ml
 • wyciąg z lakownicy lśniącej (Ganoderma lucidum, Reishi) - 0,3ml
 • wyciąg z twardziaka jadalnego (Lentinula edodes, Shiitake) - 0,3ml
 • wyciąg z pędów bambusa - 0,25ml
 • miód
 • woda
 • sorbinian potasu - substancja konserwująca

Opakowanie: 4 flakoniki po 30ml

Uwagi:

 • Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
  Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
  Przechowywać w temperaturze pokojowej w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.
 • Należy zachować środki ostrożności w zalecaniu preparatów kobietom ciężarnym w trzech pierwszych miesiącach ciąży i matkom karmiącym przez cały okres karmienia dziecka
 • W przypadkach wystąpienia objawów alergii (co zdarza się, niezwykłe rzadko) na składniki tego lub każdego innego preparatu należy odstawić suplement diety; 
 • W większości przypadków celowe jest stosowanie "Eliksiru Feniks" przynajmniej przez miesiąc, dwa. Jeśli istnieją takie wskazania, w przyszłości, po określonej przerwie (kilka miesięcy), kurację, można powtórzyć. W razie konieczności możliwe jest bardzo długie lub stałe zażywanie tego lub innego suplementu z Kordicepsem, lub ich wymiana.
 • Preparaty zawierające Kordiceps można bezpiecznie stosować ze wszystkimi innymi biologicznie aktywnymi dodatkami i lekami. 
 • W celach prewencji możliwego rozwoju pojedynczych krótkotrwałych zaostrzeń różnego rodzaju schorzeń przewlekłych (szczególnie nadciśnienia tętniczego, kamicy moczowej i żółciowej) z powodu stosowania biologicznie aktywnych suplementów diety, zalecamy na etapie początkowym zażywać małe dawki preparatów zawierających Kordiceps, stopniowo je zwiększając do dawek optymalnych w ciągu 5 - 10 dni. Zwykle zaczynamy zażywanie suplementów diety zawierających Kordiceps, przede wszystkim płynnych stężonych postaci - "Fohow Oral Liquid" (Eliksir Feniks) i "Sanbao Oral Liquid" (Eliksir Trzy Klejnoty Feniks) od 0,25 - 0,5 ml, codziennie zwiększając dawkę, o taką samą ilość preparatu.

Rabaty ilościowe

IlośćRabatOszczędzasz
3 10,00 zł Do 30,00 zł
5 14,00 zł Do 70,00 zł

Opinie

Oceń 
2017-07-19

Rekonwalescencja po radioterapii prostaty

Po radioterapii prostaty byłem znacznie osłabiony. Stosowałem kordyceps w kapsułkach firmy Tiens. Doszedłem do zdrowia. teraz zacząłem używanie kordyceps w płynie na raka wątroby. Jeżeli wyzdrowieję, napiszę opinię.

  Oceń 
  2016-03-13

  Zadowolony

  Do mnie super,jestem po ciężkiej operacji,straciłem nerkę diagnoza rak złośliwy.Po Kordycepsie czuję rewelacyjnie niesamowity przypływ energi samopoczucie rewelacyjne.POLECAM.

   Napisz swoją opinię!

   Napisz opinię

   Kordyceps w płynie Fohow Oral Liquid

   Kordyceps w płynie Fohow Oral Liquid

   Kordiceps posiada silne właściwości przeciwutleniające i stosowany jest w charakterze silnego środka profilaktycznego

   Produkty powiązane

   Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

   30 innych produktów w tej samej kategorii: