Najczęściej kupowane

Promocje

Ostatnio przeglądane

Śledź nas na Facebooku

Krzem - Bor w Płynie Koncentrat 50 ml Zobacz większe

Krzem - Bor w Płynie Koncentrat 50 ml

2500mg krzemu organicznego 300mg boru

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

140,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Krzem - Bor Koncentrat to jedyna oryginalna formuła zawierającą 2 500 mg krzemu organicznego Si-G5™ 2500 + oraz 300 mg boru w 50 ml płynu. Fiolka 50 ml jest odpowiednikiem jednego litra klasycznej wersji Krzemu Organicznego Si-G5™ 2500 +Krzem - Bor Koncentrat stosować w celu uzupełnienia niedoborów krzemu oraz boru w diecie.

Krzem (Si) jest makroskładnikiem żywieniowym niezmiernie ważnym dla prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu. W organizmie człowieka krzem występuje niemal w każdym narządzie, głównie w wytworach tkanki łącznej czyli mięśniach, chrząstkach, więzadłach, ścięgnach, torebkach stawowych i tkance podskórnej tłuszczowej, płynach ustrojowych, jak krew i limfa, ale także m.in. sercu, wątrobie, tarczycy, grasicy, trzustce i śledzionie. Jest też składnikiem ludzkiej elastyny, kolagenu i struktury proteoglikanów. Elektryczne właściwości krzemu wpływają na lepszą komunikację międzykomórkową.

Krzem - Bor Koncentrat to najwyższe w Europie stężenie krzemu organicznego (Si) - 2500 mg w 50 ml płynu, dodatkowo wzbogaconego borem (B). Krzem - Bor Koncentrat nie zawiera sztucznych substancji konserwujących, zapachowych i barwiących, a receptura i technologia produkcji to wynik 40-letnich badań laboratoriów Glycan Group pod kierownictwem profesora dr Christiana Daniela Assoun. Dzięki małej objętości fiolki - 50 ml - pozwala na łatwe zabieranie ze sobą produktu w każdą podróż: wersja w koncentracie akceptowana jest w bagażu podręcznym oraz bramkach bezpieczeństwa na lotniskach. Fiolki Krzem - Bor Koncentrat stworzone są z brązowego szkła, odpornego na promieniowanie UV.

Krzem - Bor Koncentrat zalecana porcja dzienna do spożycia: 20 kropli jeden raz na dobę (porcję można podzielić na kilka mniejszych w ciągu doby). Najlepiej spożywać na czczo, na kilka minut przed posiłkiem, można dodać do dowolnego napoju. Forma płynna zwiększa dostępność biologiczną i ułatwia wchłanianie. 

Krzem - Bor Koncentrat  skład 20kropli:

  • woda oczyszczona
  • krzem organiczny - kwas ortokrzemowy stabilizowany choliną - 75mg
  • kwas borowy - 10mg

Opakowanie: fiolka 50ml.

Uwagi:
Przed użyciem wstrząsnąć.
Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 30 dni.
Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu doby.
Nie spożywać preparatu w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek z jego składników. Nie należy stosować suplementu diety po upływie daty minimalnej trwałości.
Data minimalnej trwałości znajduje się na opakowaniu jednostkowym.
Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.
Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut ( zamiennik) zróżnicowanej diety. Zaleca się zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

Wyprodukowano w laboratorium: Glycan Group Geneva , Switzerland

Rabaty ilościowe

IlośćRabatOszczędzasz
2 3,00 zł Do 6,00 zł
4 7,00 zł Do 28,00 zł
7 18,00 zł Do 126,00 zł

Opinie

Napisz opinię

Krzem - Bor w Płynie Koncentrat 50 ml

Krzem - Bor w Płynie Koncentrat 50 ml

2500mg krzemu organicznego 300mg boru

30 innych produktów w tej samej kategorii: