Najczęściej kupowane

Promocje

Ostatnio przeglądane

Śledź nas na Facebooku

Obniżka! NeW LooK Bust-Up Duo Original Zobacz większe

NeW LooK Bust-Up Duo Original

Tabletki na powiększenie biustu

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

79,00 zł

-10,00 zł

89,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

tabletki na powiększenie biustu New Look Bust-up Duo

Tabletki na powiększenie biustu "NeW LooK Bust-Up Duo Original" to naturalny preparat pochodzenia roślinnego specjalnie opracowany do ujędrnienia oraz powiększenia kobiecego biustu.

Piękno biustu zależy od jego twardości, wielkości i jędrności. Dla utrzymania tych właściwości należy dostarczać piersiom substancji odżywczych oraz zapewnić im odpowiednią pielęgnację. Utrata jędrności i objętości piersi często związana jest z nieustannym wahaniem się wagi, po okresie ciąży lub wiekiem. Z uwagi na to, że jędrność piersi zależy od tkanki wiążącej, bardzo ważną kwestią jest jej pielęgnacja wewnętrzna i zewnętrzna poprzez zastosowanie produktów o specyficznych zdolnościach pobudzania czynności napinających oraz zwiększających objętość.

"NeW LooK Bust-Up Duo Original" zwiększa gęstość tkanki łącznej, poprawia elastyczność, nawilżenie oraz pobudza procesy regeneracyjne skóry biustu.

Tabletki na powiększenie biustu "NeW LooK Bust-Up Duo Original" przeznaczone są dla kobiet powyżej 18 roku życia, które chcą mieć bardziej jędrny i pełny biust. Polecany dla kobiet po karmieniu piersią gdyż wówczas często doskwiera uczucie "pustych piersi", jak również dla pań, które nie mają pełnego biustu z przyczyn uwarunkowanych genetycznie.

Składniki NeW LooK Bust-Up Duo Original są otrzymywane ze zbóż i innych roślin, bardzo uważnie wybieranych i pozyskiwanych. Żadna substancja pochodzenia zwierzęcego nie wchodzi w skład produktu.  Produkt nie zawiera konserwantów ani substancji barwiących.

Badanie konsumenckie "NeW LooK Bust-Up Duo Original":
Badanie odnośnie skuteczności działania produktu New Look Bust Up Original / New Look Bust Up Duo Original zostało przeprowadzone na 100 losowo wybranych kobietach, które w dniach od 1 maja do 31 sierpnia 2011 r. składały na w/w produkty bezpośrednio u producenta. Operat badawczy obejmował wszystkie kobiety, które składały zamówienia telefoniczne lub internetowe w danym okresie, te same kobiety nie powtarzały się w wielu rekordach a każdy rekord opatrzony był danymi, które pozwalają na realne dotarcie do respondentki: adres, numer telefonu oraz rodzaj zamówienia. Każdy element z operatu miał jednakową i większą od zera szansę znalezienia się w próbie. Podstawowym celem projektu było ustalenie, czy preparat New Look Bust Up Original / New Look Bust Up Duo Original na wpływ na wielkość biustu.
Do celów dodatkowych należało:
- ustalenie w jakim stopniu Bust-Up wpływa na powiększenie się biustu;
- ustalenie po jakim czasie stosowania preparatu Bust-Up kobiety odczuwają zmiany w piersiach;
- ustalenie, czy kobiety po zażyciu preparatu mają pełniejszy biust;
- ustalenie czy kobiety po zażyciu preparatu mają jędrniejszy biust;
- ustalenie po jakim czasie kobiety uzyskują satysfakcjonujący je efekt.
Najważniejsze wnioski z badania:
- New Look Bust Up Original / New Look Bust Up Duo Original jest preparatem mającym wpływ na wielkość kobiecego biustu. Skuteczność preparatu potwierdza 91% kobiet.
- Działanie preparatu jest widoczne przed upływem 8 tygodni w 89% przypadków. W 52% przypadków kobiety dostrzegły zmiany przed 4 tygodniem stosowania tabletek. Średni okres oczekiwania na pierwsze efekty to 3,8 tygodnia.
- Ilość zażywanych tabletek na wpływ na ocenę skuteczności preparatu.
- Wiek nie ma wpływu na skuteczność działania suplementu.

Tabletki na powiększenie biustu "NeW LooK Bust-Up Duo Original" sposób użycia: zalecana ilość dzienna wynosi 4 tabletki natomiast każda kobieta indywidualnie dobiera sobie ilość tabletek czasami zmniejszając dawkę przy zbyt szybkim powiększeniu objętości biustu. Nie należy przekraczać 4 tabletek na dobę. Preparat zażywać bezpośrednio przed lub w trakcie posiłku popijając wodą ( min ½ szklanki). Efekty zażywania tabletek na powiększenie biustu NeW LooK Bust-Up Duo Original  są indywidualne dla każdej kobiety, gdyż jest to produkt w pełni naturalny. Efekty będą widoczne, jeżeli NeW LooK Bust-Up Duo Original będzie przyjmowany systematycznie. W zdecydowanej większości przypadków pierwsze odczuwalne efekty widoczne są już po dwóch tygodniach stosowania, piersi są bardziej nabrzmiałe i stają się wrażliwsze jak przed miesiączką ( to pierwsze symptomy efektywności suplementu). Okres stosowania zależy od oczekiwanego efektu - można powiększyć biust do dwóch rozmiarów. Jeżeli uzyskany efekt jest zadowalający, zaleca się stosowanie kuracji podtrzymującej tj. 1 tabletki dziennie lub co drugi, trzeci dzień.

Tabletki na powiększenie biustu "NeW LooK Bust-Up Duo Original" składniki:

  • Chmiel
  • Ekstrakt z Czerwonej koniczyny
  • Gryka zwyczajna
  • Błonnik jabłkowy
  • Soja
  • Żyto
  • Pszenica
  • Kukurydza
  • Jęczmień

Opakowanie: 60 tabletek

Uwagi:
Przeciwwskazania: ciąża – nie przeprowadzono badań na kobietach ciężarnych w związku z tym nie zalecamy stosowania produktu NeW LooK Bust-Up Duo Original  w okresie ciąży oraz laktacji.  Nie stosować w przypadku alergii na którykolwiek składnik preparatu ( po konsultacji z lekarzem).
Problemy zdrowotne piersi – w przypadku problemów związanych z piersiami ( guzy, cysty) nie zaleca się stosowania preparatu NeW LooK Bust-Up Duo Original 
Kobietom poniżej 18 roku życia nie zaleca się stosowania produktu
Nie zaleca się spożywać NeW LooK Bust-Up Duo Original  w skojarzeniu z winem lub produktami na bazie wina destylowanego lub winogron. 
Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu doby.
W przypadku trudności z połykaniem tabletki na powiększenie biustu "NeW LooK Bust-Up Duo Original" zalecamy jej rozkruszenie. 

Przechowywać w miejscu suchym i zacienionym w temperaturze otoczenia. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Produkt  nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Suplementy diety nie zastępują zrównoważonego sposobu żywienia i zdrowego trybu życia. Produkt przeznaczony dla osób dorosłych.

Rabaty ilościowe

IlośćRabatOszczędzasz
2 15,00 zł Do 30,00 zł

Opinie

Napisz opinię

NeW LooK Bust-Up Duo Original

NeW LooK Bust-Up Duo Original

Tabletki na powiększenie biustu

30 innych produktów w tej samej kategorii: